6034400 - آیفون ۱۶ پرو: خداحافظی با آبی تیتانیومی، سلام به تیتانیوم رز!

آیفون ۱۶ پرو: خداحافظی با آبی تیتانیومی، سلام به تیتانیوم رز!

طبق گزارش‌های جدید، اپل قصد دارد رنگ آبی تیتانیومی را از لیست رنگ‌های موجود برای گوشی‌های آیفون ۱۶ پرو و آیفون ۱۶ پرو مکس حذف کند.

به گزارش دنیای برند به نقل از خبرآنلاین، اپل ظاهراً قصد دارد در گوشی‌های آیفون ۱۶ پرو و آیفون ۱۶ پرو مکس، رنگ آبی تیتانیومی را حذف و تیتانیوم رز را جایگزین آن کند.

«مینگ‌چی کو»، تحلیلگر معروف مسائل اپل با انتشار پستی ادعا می‌کند که اپل رنگ تیتانیوم آبی را در دو گوشی آیفون ۱۶ پرو حذف خواهد کرد. این منبع آگاه بازار اضافه می‌کند، با حذف‌شدن این رنگ، تیتانیوم رز به ترکیب رنگ نسل بعدی آیفون اضافه خواهد شد. با این حساب انتظار می‌رود آیفون ۱۶ پرو و آیفون ۱۶ پرو مکس در ترکیب رنگ‌های مشکی، سفید، تیتانیوم طبیعی و تیتانیوم رز عرضه شوند.

6034401 - آیفون ۱۶ پرو: خداحافظی با آبی تیتانیومی، سلام به تیتانیوم رز!رنگ تیتانیوم آبی از آیفون ۱۶ پرو حذف و تیتانیوم رز جایگزین آن می‌شود

«مینگ‌چی کو» تحلیلگر امور اپل در شبکه اجتماعی ایکس به رنگ‌های آیفون ۱۶ اشاره کرد. در پست مربوطه وی به این موضوع اشاره شده است که آیفون ۱۶ پرو و آیفون ۱۶ پرو مکس،‌ به‌جای عرضه به رنگ تیتانیوم آبی، با رنگ تیتانیوم رز عرضه می‌شود.

«مینگ‌چی کو» پیش‌بینی می‌کند که آیفون ۱۶ و آیفون ۱۶ پلاس نیز احتمالاً در ترکیب رنگ مشکی، سفید، سبز، صورتی و آبی در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت. هنوز مشخص نیست که خبرهای غیررسمی درمورد آیفون ۱۶ با رنگ بنفش صحت دارد یا خیر. وی اشاره‌ای به رنگ بنفش در پست خود نکرده است.

انتظار می‌رود اپل سری آیفون ۱۶ را شهریورماه رونمایی کند. هنوز مدت زمان زیادی تا تاریخ رونمایی رسمی باقی مانده است و باید دید اپل دستگاه‌های جدید خود را با چه مشخصاتی معرفی خواهد کرد. جدیدترین سری آیفون شباهت زیادی به سری آیفون ۱۵ خواهد داشت. اندازه نمایشگر آیفون ۱۶ پرو نیز ظاهراً کمی‌ بزرگ‌تر از آیفون ۱۵ خواهد شد.

باید دید درنهایت آیفون ۱۶ با چه مشخصات، طراحی و ترکیب رنگی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

همچنین ببینید

Apple Inteligence 1.jpeg 310x165 - اپل به دنبال یار چینی برای هوش مصنوعی: مذاکره با شرکت‌های محلی برای عرضه قابلیت‌های AI در چین

اپل به دنبال یار چینی برای هوش مصنوعی: مذاکره با شرکت‌های محلی برای عرضه قابلیت‌های AI در چین

در حرکتی برای گسترش حضور خود در بازار بزرگ و پرسود چین، اپل ظاهراً مذاکرات خود را با شرکت‌های فناوری چینی آغاز کرده است. هدف این مذاکرات، یافتن شریکی برای ارائه قابلیت‌های هوش مصنوعی اپل در این کشور است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *