برند جنراال موتورز

برند جنرال موتورز قیمت خودروی برقی هامر را افزایش می دهد

پایگاه خبری دنیای برند، جنرال موتورز قیمت خودروی برقی هامر را بیش از ۶۰۰۰ دلار با افزایش هزینه‌های حمل‌ونقل افزایش می‌دهد.

شرکت جنرال موتورز روز جمعه قیمت وانت هامر EV خود را ۶۲۵۰ دلار افزایش داد زیرا با افزایش تقاضا برای خودرو و کامیون، به دنبال کاهش هزینه‌های کالا و حمل‌ونقل است.

جنرال موتورز اعلام کرد که این پیکاپ که در حال حاضر حدود ۸۰ هزار تا ۱۱۰ هزار دلار قیمت دارد و بیش از ۷۷ هزار و ۵۰۰ رزرو موجود دارد، تحت تاثیر افزایش قیمت قرار نخواهد گرفت زیرا برای خودروهایی که در روز شنبه یا بعد از آن رزرو شده‌اند اعمال می‌شود.

پل جاکوبسون، مدیر مالی جنرال موتورز در کنفرانسی به سرمایه‌گذاران گفت: این شرکت توانسته است با افزایش قیمت‌ها و کاهش هزینه‌ها، ۵ میلیارد دلار هزینه‌های زنجیره تامین بالاتر را جبران کند. ماه گذشته، تسلا قیمت مدل ۳ و مدل Y خود را افزایش داد و پنجمین افزایش قیمت این خودروساز را در چند ماه گذشته رقم زد.

پایگاه خبری دنیای برند را در اینستاگرام دنبال کنید

ریویان، شرکت خودروسازی برقی آمریکایی نیز قیمت وانت‌های خود را ۲۰ درصد افزایش داده است اما این شرکت افزایش قیمت خودروهای رزرو شده قبل از اول مارس را پس از مواجهه با واکنش شدید مشتریان لغو کرد.

منبع: ایسنا

همچنین ببینید

955 962 310x165 - فعالیت فروشنده آنتی‌ویروس کسپرسکی لَبز در آمریکا متوقف می‌شود

فعالیت فروشنده آنتی‌ویروس کسپرسکی لَبز در آمریکا متوقف می‌شود

شرکت سازنده نرم افزار آنتی ویروس روسی «کسپرسکی لَبز» فعالیت خود در آمریکا را از ۲۰ ژوئیه به تدریج خاتمه می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *