MCI brand understanding and blood transfusion organization for digital services - تفاهم برند همراه اول و سازمان انتقال خون جهت خدمات دیجیتال

تفاهم برند همراه اول و سازمان انتقال خون جهت خدمات دیجیتال

پایگاه خبری دنیای برند، آیین گرامیداشت روز جهانی اهداکنندگان خون با شعار «ما هستیم، چون شما خون اهدا می کنید» و با حمایت همراه اول صبح امروز چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۲ در مرکز همایش های بین المللی صداوسیما برگزار شد.

به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در این مراسم که معاون فرهنگی و اجتماعی معاون اول رئیس جمهور، تعدادی از نمایندگان مجلس، نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران و نمایندگان اصناف حضور داشتند، «سازمان انتقال خون» و «برند همراه اول» در برابر جمع کثیری از خیرین و اهداکنندگان خون تفاهم نامه همکاری تبادل کردند.

این تفاهم نامه که در راستای مسئولیت های اجتماعی همراه اول منعقد شد به دنبال توسعه زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری است؛ طراحی و اجرای پلتفرم خاص منظوره سازمان انتقال خون و تحلیل داده بر مبنای اپلیکیشن طراحی شده نیز در آن دیده شده است.

بهره گیری از منابع، ظرفیت ها و امکانات طرفین با رعایت قوانین و مقررات جهت افزایش آگاهی جامعه نسبت به مسائل بهداشتی و اهدای خون داوطلبانه و نیز مسائل اجتماعی و ارتباطی از دیگر موارد مطرح در این تفاهم نامه است.

برند همراه اول به دنبال ارائه سرویس‌های بیشتر با رویکرد دیجیتال است

حمید بهروزی، قائم مقام مدیرعامل همراه اول در این مراسم با تأکید بر اینکه همواره در کنار سازمان انتقال خون بوده ایم، اظهار کرد: پیش از این نیز در راستای مسوولیت های اجتماعی خود با سازمان انتقال خون همکاری هایی داشته ایم و با تفاهم نامه امروز، مسوولیت های بیشتری را عهده دار می شویم.

وی افزود: هدف ما از این همکاری ها به هیچ عنوان تبلیغ برند نیست و تنها به دنبال فرهنگ سازی هستیم. مسیر پیش رو را نیز همسو با زندگی دیجیتال مردم طرح ریزی کرده ایم و با توسعه اپلیکیشن و سامانه هایی که در تمامی نقاط کشور قابل دسترس باشد، به سمت این هدف گام بر می داریم.

بهروزی این همکاری را باعث مسرت دانست و ابراز کرد: می توانیم در مسیر همکاری ها، سرویس های دیجیتال دیگری که در گروه همراه اول نیز وجود دارد را نیز به صلاحدید سازمان، در اختیار تمامی اهداکنندگان خون در کشور قرار دهیم تا بتوانیم حداقل خدماتی را به این قشر داشته باشیم و سرویس های جدیدی را برای مردم کشورمان تعریف کنیم.

وضعیت درخشان ایران در حوزه اهدای خون

مصطفی جمالی، مدیرعامل سازمان انتقال خون هم در این مراسم با اشاره به حدود ۵۰ میلیون واحد خون اهدا شده در سال های گذشته و وضعیت درخشان اهدای خون ایران در میان کشورهای مدیترانه شرقی اظهار کرد: از سال ۲۰۰۷ میلادی، اهدای ۱۰۰ درصد داوطلبانه در کشور داشتیم و سال گذشته نیز برای نخستین بار، با خون های اهدایی همه نیاز مراکز درمانی را به صورت ۱۰۰ درصدی تأمین کردیم.

اهداکنندگان خون، مدافعان حیات

ملک زاده، معاون فرهنگی و اجتماعی معاون اول رییس جمهور هم که دیگر سخنران این مراسم بود، اهدا کنندگان خون را مصداق مدافعان حیات دانست و اقدام آنان برای همنوعان خود را دارای جنبه های مادی و معنوی بیان کرد که در حکمرانی هم نقش موثر دارند.

سازمان جهانی بهداشت به دنبال گسترش همکاری‌ها با ایران

سیدجعفر حسین، نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران نیز که به سخنرانی در این مراسم پرداخت، با ابراز امیدواری نسبت به گسترش همکاری ها با سازمان انتقال خون ایران، تصریح کرد: تلاش های ارزنده سازمان انتقال خون ایران این کشور را به یکی از قوی ترین کشورهای منطقه مدیترانه شرقی از نظر دانش و تجربیات اهدای خون تبدیل کرده است.

قرائت پیام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز بخش دیگری از این مراسم بود که به دنبال آن «اپلیکیشن اهدای خون» که توسط همراه اول توسعه خواهد یافت نیز معرفی شد.

گفتنی است در ادامه این مراسم نیز از برخی اهداکنندگان خون با اهدای لوح، تقدیر شد.

همچنین ببینید

63110309 310x165 - رکوردشکنی ۱۵۷۱ پهپاد در دیزنی‌لند پاریس

رکوردشکنی ۱۵۷۱ پهپاد در دیزنی‌لند پاریس

دیزنی‌لند پاریس با اجرای بزرگترین نمایش هوایی از شخصیت خیالی «میکی ماوس» با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین، رکورد جهانی گینس را ثبت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *