18786328 901 660x330 - «بگو بخند» محفل طنازان سراسر ایران

«بگو بخند» محفل طنازان سراسر ایران

«بگو بخند» یک مسابقه استعدادیابی در زمینه استندآپ کمدی و استعداد‌های هنری است که بخشی از ظرفیت‌های جوانان مستعد کشور در حوزه طنز را به نمایش می‌گذارد.

سیداحسان حسینی تهیه کننده «بگو بخند» گفت: در فصل دوم «بگو بخند» نسبت به فصل اول تغییرات ساختاری صورت گرفته است. ما در این فصل جدای از بخش مسابقه و استعدادیابی و حضور افراد مطرح و شناخته شده به عنوان مهمان، بازی‌های سرگرم کننده و بخش‌های نمایشی را هم به برنامه اضافه کرده ایم.

حسینی ادامه داد: علاوه بر بخش‌های استندآپ، شعر و نمایش، بخش موسیقی و تقلید صدا هم به فصل دوم اضافه شده است. یک سری بازی سازی یا بازی پردازی تحت عنوان «دیدی خندیدی» و «حاضر جوابی» همراه با مهمان و بازیگران ثابت برنامه و بخش نمایشی که با دو کاراکتر انجام می‌شود.

وی ادامه داد: در فصل جدید چهار داور شناخته شده در حوزه طنز و کمدی برای سنجش توانایی و راهنمایی شرکت کننده‌های مختلف از سراسر ایران حضور دارند. ترکیب داوران بخش استعدادیابی علیرضا خمسه، نعیمه نظام دوست، شهرام شکیبا و شهاب عباسی است.

در بخش موسیقی که فصل دوم به برنامه اضافه شده است و به صورت طنز توسط شرکت کنندگان اجرا می‌شود، داوران در این خصوص نظر می‌دهند.

فصل دوم «بگو بخند» در ۵۰ قسمت تهیه و تولیده شده است که پخش آن تا عید نوروز ۱۴۰۳ ادامه خواهد داشت.


منبع

همچنین ببینید

12517455 201 310x165 - مهران مدیری با «گل یا پوچ» به میدان آمد

مهران مدیری با «گل یا پوچ» به میدان آمد

«گل یا پوچ» با اجرای مهران مدیری عنوان جدیدترین مجموعه در شبکه نمایش خانگی است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *