ورود شورای عالی امنیت ملی به بحث برندینگ بنزین

ورود شورای عالی امنیت ملی به بحث برندینگ بنزین

ممکن است این برندها بایکدیگر تبانی کنند و یک روز سوخت عرضه نکنند که کل کشور در بزنگاه دچار مشکل می‌شود، انتظار می‌رود شورای عالی امنیت ملی، دستگاه‌های امنیتی و سازمان بازرسی به این موضوع ورود کنند و پیش از وقوع مشکل این موضوع را حل‌وفصل کنند.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند – به نقل خبرگزاری تسنیم از ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی ، با بیان اینکه وزیر نفت اخیراً علیرغم مخالفت شدید مجلس با جدیت بحث برندیگ در حوزه بنزین را پیگیری می‌کند، گفت: تعدادی از بازنشستگان وزارت نفت شرکت‌های را برای عرضه سوخت ثبت کرده‌اند و در حال دلالی هستند.

وی با تاکید براینکه این برندینگ‌ها پول‌ها را از جایگاه‌ها جمع‌آوری می‌کنند و به آنها سوخت عرضه می‌کنند، ادامه داد: اینگونه عرضه سوخت نه‌تنها هیچ خاصیتی ندارد،  بلکه از نظر امنیتی نیز یک خطر بالقوه برای کشور است.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه در عرضه این نوع سوخت احتمال کلاهبرداری و ایجاد شورش اجتماعی وجود دارد، افزود: ممکن است این برندها بایکدیگر تبانی کنند و یک روز سوخت عرضه نکنند که کل کشور در بزنگاه دچار مشکل می‌شود، انتظار می‌رود شورای عالی امنیت ملی، دستگاه‌های امنیتی و سازمان بازرسی به این موضوع ورود کنند و پیش از وقوع مشکل این موضوع را حل‌وفصل کنند.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس با اعلام اینکه بی سر و صدا فرم‌هایی بین جایگاه‌داران توزیع شده و آنها را مکلف کردند که آنها را پر کنند و زیر چتر یک برند قرار گیرند، اظهار داشت:  آنهایی که زیر بار این موضوع نمی‌‌روند، حق العمل کاریشان پرداخت نمی‌شود، چون پول بنزین به حساب دولت می‌رود و قسمتی از این پول به عنوان حق العمل به جایگاه‌ها داده می شود و  جایگاه‌داران برای اینکه این حق‌العمل‌کاری پرداخت شود،  مجبور می‌شوند فرم‌ها را پر کنند.

همچنین ببینید

دفاعیات برند «ایران خودرو» ناامیدکننده بود

دفاعیات برند «ایران خودرو» ناامیدکننده بود

پایگاه خبری دنیای برند، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: رانت دولتی که ایران‌خودرو …