ایزوگام

بهترین ایزوگام

پایگاه خبری دنیای برند، شرکت ایزوگام سما بام دلیجان بهترین تولید کننده ایزوگام در ایران و خاور با بهترین مواد اولیه

ویژگی ایزوگام سما بام دلیجان چیست؟

 

شرکت عایق رطوبتی سما بام دلیجان در سال ۱۳۸۲ تأسیس شده که در طول مدت کاری خود تمام تلاش را بر  این داشته است, محصولی با کیفیت مطابق با استاندارد جهانی تولید کند تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد. تیم کاری شرکت سمابام از کارشناسان فروش و آزمایشگاه گرفته تا نیروهای تولیدی تمام توان خود را برای تولید وعرضه یک محصول با کیفیت ومقرون به صرفه با بهترین ومرغوب ترین مواد اولیه داشته اند تا بهترین ایزوگام را در بازار ارائه نمایند. برای داشتن یک ایزوگام خوب باید مواد اولیه از نوع مرغوب ترین مواد در بازار باشد .سما بام محصولات خود را با بهترین مواد از جمله تیشو ۶۶ نخ وپلی استر۱۳۰ گرم و… تولید میکند تا محصول نهایی دارای مقاومت بالا از نظر کشش و پارگی و ریزش وشکست داشته باشد .

 حتما قبل از خرید یک ایزوگام باید از نوع محصول وتست محصول و شرایط یک ایزوگام خوب اطلاعات کافی را داشته باشیم

The best isogum - بهترین ایزوگام

ویژگی های یک ایزوگام مرغوب چیست؟

ما در سمابام همراه شما هستیم تا با نحوه شناخت وخرید یک ایزوگام خوب آشنا شوید . سما بام با تولید یک محصول با کیفیت توانسته است مشتریان خود را در اکثر بازار ها بدست آورد و هر ساله بازارهای هدف بیشتری را به دامنه کاری خود اضافه کرده تا رضایت مشتریان در هر شرایط وموقعیت مکانی را فراهم کند. محصولات شرکت سمابام از هفت برند شناخته شده قابل تولید است ( پردیسان – عوازل – شرق پوشش خاتم – پشم شیشه۵۳۱ – سرانجام بام- اتحاد  بام – زحل )  که تمامی محصولات دارای استاندارد , وزن ۴۰ کیلوگرم و ضخامت ۵/۳ به بالا می باشند . شرکت سمابام تولید کننده انواع عایق های رطوبتی دولایه وتک لایه ویژه منا طق معتدل نوع H و نوع C و مناطق گرمسیر است تا باتوجه به نیاز های محیطی بهترین ایزوگام را برای بازار هدف خود توزیع و تولید کند. محصول برند پردیسان دارای دو نوع ممتاز ( ویژه با شرایط تولیدی وزن۴۰ الی ۴۲ کیلوگرم وضخامت۸/۳ الی۴) و مخصوص ( با شرایط تولیدی وزن۳۷ الی ۴۰ وضخامت ۵/۳الی۷/۳)  می باشد. برند عوازل با وزن وضخامت بالا محصول صادراتی مخصوص سمابام است که در بازار هدف عراق بسیار شناخته شده و مطرح می باشد. سما بام همراه مشتریان عزیز خود است تا رضایت را با توجه به تولید بهترین ایزوگام ومرغوب ترین مواد داشته باشد تا آرامش زیر سقفی همراه باشادی را برای شما عزیزان فراهم کند . پس با ما برای خرید یک ایزوگام خوب و شناخت بهتر عایق همراه باشید .کارشناسان سمابام هر لحظه در کنار شما هستند.

مشاور فروش داخلی :  ۰۹۱۸۸۶۶۸۸۰۱

مشاور فروش بازرگانی:  ۰۹۱۸۸۶۶۲۹۶۱

پایگاه اینترنتی:www.samabam.com

اینستاگرام:@samabam531

The best isogum 0 - بهترین ایزوگام

 

این مطلب، خبرآگهی است و پایگاه خبری دنیای برند درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

همچنین ببینید

wto

تحریم و عدم عضویت در WTO دو مانع تجارت کشور

عضو هیات‌مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت با بیان این که در شرایط نابرابری با رقبای خود هستیم، گفت: دولت چهاردهم در ابتدای کارش باید برنامه راهبرد بلندمدت کشور را تدوین کند تا بداند در طول ماموریت چهار ساله و ۸ ساله‌اش در چه مسیری حرکت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *