برند فراری

مدیرعامل جدید فراری انتخاب شد

جان الکان به عنوان مدیرعامل جدید برند فراری انتخاب شد.

پایگاه خبری دنیای برند به نقل از رویترز، خودروسازی ایتالیایی برند فراری در بیانیه ای اعلام کرد لوییس کامیلری پس از دو سال نیم فعالیت به عنوان مدیر این برند به دلیل مشکلات شخصی از سمت خود کناره گیری و جان الکان جانشین وی شده است. پیش از این کامیلری به دلیل ابتلا به کرونا چند هفته در بیمارستان برکنار شده بود. به گفته منابع آگاه در خودروسازی فراری، کامیلری در حال بازیابی سلامت کامل خود است اما دلیل کناره گیری وی کرونا نبوده است.

کامیلری همچنین از سمت خود به عنوان عضو هیات مدیره شرکت فیلیپ موریس که برند مادر مارلبرو است نیز کناره گیری کرد. اعضای هیات مدیره فیلیپ موریس با صدور بیانیه ای ضمن قدردانی از خدمات کامیلری، آندره کالانت زوپولوس را به عنوان جانشین وی در هیات مدیره انتخاب کردند.

کامیلری ژوییه سال ۲۰۱۸ و پس از مرگ ناگهانی سرجیو مارکیونه جانشین وی در فراری شده بود. در دوران مدیریت کامیلری، فراری یکی از بهترین عملکردها در بین برندهای خودرویی در بازار بورس را داشت چرا که با وجود همه گیری کرونا، تقاضا برای خرید محصولات این برند در سطح بالایی باقی ماند. ارزش سهام فراری ماه گذشته در بورس میلان به ۱۸۲.۹۵ یورو رسید که بالاترین رکورد ثبت شده تاریخی این برند بوده است.

پایگاه خبری دنیای برند را در اینستاگرام دنبال کنید

پس از اعلام خبر استعفای کامیلری ارزش سهام برند فراری در بازار بورس بیش از یک درصد ریزش کرد با این حال جانشین وی در جلسه ای با گروهی از کارکنان این برند گفت باید به تصمیم کامیلری برای استعفا احترام گذاشته شود. الکان با تمجید از دوره مدیریتی کامیلری گفت که وی تاثیرات قابل توجهی روی عملکرد فراری داشت و از توصیه ها و مشاوره های وی برای اداره برند در آینده نیز استفاده خواهد شد. پیش از این الکان از سهامداران اصلی فراری و مدیر بخش ایتالیا در این خودروسازی بود.

همچنین ببینید

سوپراپ تپسی

تپسی در مسیر جدید/ سوپراپ تپسی

تپسی دیگر فقط تاکسی اینترنتی نیست، از فردا (یک مرداد ۱۴۰۳) با راه‌اندازی سرویس‌های «تپسی‌فود» و سوپرمارکت، فعالیتش را در جایگاه سوپراپ شروع می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *