344530ea 99f4 46ea bca9 e53e8650cfd7 660x330 - فروش میلیونی دو برند گوشی در یک هفته

فروش میلیونی دو برند گوشی در یک هفته

شیائومی با فروش ۳/۸ میلیونی و ریل‌می با فروش ۲/۲ میلیونی در هند طی هفته‌ی گذشته، موفقیت خود را جشن گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند به نقل از تی نیوز شیائومی و ریل‌می، دو سازنده‌ی گوشی چینی، دیروز اعلام کردند که این هفته بیش از ۶ میلیون گوشی هوشمند در هند طی جشنواره‌ی بزرگ آمازون و روزهای فروش بزرگ میلیاردی (Big Billion Days) در Flipkart به فروش رسانده‌اند.

شیائومی بیش از ۵/۳ میلیون دستگاه در کشور هند به فروش رسانده است؛ این فروش از طریق سایت رسمی این شرکت، سایت Amazon.in و Flipkart بوده است. این دستگاه‌ها شامل پاور بانک، بلندگوی بلوتوثی، ردیاب تناسب اندام، هدفون، تلویزیون هوشمند و گوشی هوشمند هستند. به‌گفته‌ی شیائومی، آن‌ها بیش از ۳/۸ دستگاه گوشی طی این مدت فروخته‌اند.

اکانت شیائومی هند در توییتی به این مسئله اشاره‌ کرده و گفته که این مقدار فروش بیش از ۵۰ درصد بیشتر فروش سال گذشته‌ی جشنواره‌ی دیوالی بوده است. در این توییت آمده که این مقدار فروش در تاریخ جشنواره‌ی دیوالی بی‌سابقه بوده و شیائومی بافاصله‌ی زیاد، پرفروش‌ترین برند است.

در طرف دیگر، ریل‌می بیش از ۲/۲ میلیون دستگاه گوشی هوشمند در مدت مشابه در سایت Flipkart به فروش رسانده و ادعا کرده پیشتاز بخش گوشی‌‌های هوشمند این سایت فروش اینترنتی طی روزهای بزرگ میلیاردی بوده است.

حساب این شرکت نیز در توییتی این موفقیت را تبریک گفته است.

همچنین ببینید

12523122 850 310x165 - «آدیداس» از بلا حدید عذرخواهی کرد

«آدیداس» از بلا حدید عذرخواهی کرد

شرکت آلمانی پوشاک ورزشی آدیداس پس از حذف واکنش‌برانگیز بلا حدید (مدل سرشناس فلسطینی-آمریکایی) از …