برندسازی نمد

ضرورت برند سازی حوزه نمد/ شهرکرد

پایگاه خبری دنیای برند، محمد رضا بیاتی پیش از ظهر شنبه در مراسم سالروز ثبت شهرکرد به عنوان «شهر ملی نمد» با اشاره به ضرورت تقویت دبیرخانه «شهرکرد شهر ملی نمد»، اظهار کرد: این مهم باید در دستور کار مدیریت شهری قرار گیرد.

وی با بیان اینکه برنامه ریزی لازم در راستای انسجام بخشی فعالیت‌های حوزه نمد در شهرکرد صورت پذیرد، عنوان کرد: شهرداری شهرکرد در این حوزه باید به طور جدی ورود کند و برنامه‌های لازم را در این حوزه تعریف و اجرایی کند.

رئیس شورای شهر شهرکرد با تاکید بر توسعه بازار فروش محصولات نمدی، مطرح کرد: تجاری سازی صنعت و هنر نمد یکی از ضروریات است که در این راستا باید از ظرفیت استادکاران استفاده کرد.

بیاتی بر افزایش کیفیت تولیدات نمدی تاکید کرد و گفت: با تولید محصولات با کیفیت می‌توان نیاز مردم جهان را از شهرکرد تأمین کرد.

وی ادامه داد: فروشگاه و کارگاه‌هایی در بخشی از شهرکرد که به راسته «نمدمالان» معروف است باید ایجاد گردد تا این منطقه به عنوان کانونی نمد شهرکرد معرفی شود.

رئیس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت برندسازی حوزه نمد، اعلام کرد: توسعه صنعت نمد در شهرکرد و استان می‌تواند توسعه پایدار شهر را نیز به دنبال داشته باشد.

همچنین ببینید

Mazandaran citrus and kiwi is a brand in Asian countries 310x165 - مرکبات و کیوی مازندران را در کشورهای آسیایی یک برند است

مرکبات و کیوی مازندران را در کشورهای آسیایی یک برند است

پایگاه خبری دنیای برند، حسینی پور مرکبات و کیوی مازندران را در کشورهای آسیایی یک …

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x