بحران شیوع کرونا نیویورک را به زانو در آورد

بحران شیوع کرونا نیویورک را به زانو در آورد

پایگاه خبری دنیای برند، شیوع ویروس کرونا تجارت در شهر نیویورک را زمین گیر کرده و تقریبا ۶هزار کسب و کار در مدت شیوع کرونا در این شهر تعطیل شده و درصد ورشکستگی در نیویورک نسبت به سال گذشته ۴۰ درصد افزایش یافته است. کرونا هم اکنون موجب بسته شدن کرکره فروشگاه‌های مناطق تجاری هر پنج بخش نیویورک شده است و شرایط در این شهر بدتر نیز خواهد شد.

از ۱۶ مارس تا ۲۷ سپتامبر (۲۶ اسفند تا ۶ مهر) بیش از ۶۰۰ کسب و کار فقط در مناطق جنوبی و شرقی نیویورک اعلام ورشکستگی کرده‌اند. اداره خدمات تجارت‌های کوچک نیویورک نیز از ماه ژوئن (تیر) از طرف مشاغل کوچک حدود ۳۵ هزار درخواست کمک دریافت کرده است. سازمان غیرانتفاعی مشارکت برای شهر نیویورک همچنین پیش بینی می‌کند که این بیماری همه گیر منجر به توقف دائمی حدود یک سوم ۲۳۰ هزار کسب و کار تجاری در نیویورک خواهد شد.

به دنبال شیوع ویروس کرونا در شهر نیویورک روز یکشنبه برای اولین بار پس از سه ماه شمار مبتلایان جدید به بیماری کرونا در نیویورک به بیش از یک هزار نفر رسید. آخرین بار در ماه ژوئن (خرداد) شمار مبتلایان کرونایی نیویورک به بیش از یک هزار نفر رسید. افزایش مبتلایان کرونا در نیویوک در حالی روند صعودی دارد که هنوز فصل آنفلونزا در این شهر آغاز نشده و کارشناسان پیش از این در مورد ادغام آنفلونزا با کرونا هشدار داده بودند.

پایگاه خبری دنیای برند را در اینستاگرام دنبال کنید

آخرین آمار نشان می‌دهد که تا بامداد چهارشنبه (۹ مهرماه ۹۹) هفت میلیون و ۳۶۵ هزارو ۴۲۷ نفر در آمریکا به بیماری کرونا مبتلا شده و ۲۰۹ هزارو ۹۲۲ نفر نیز بر اثر این بیماری فوت شده‌اند.

منبع: بلومبرگ

همچنین ببینید

طراحی لوگو و تاثیر در برندینگ

طراحی لوگو و تاثیر در برندینگ

پایگاه خبری دنیای برند، لوگو  بخشی مهم از هر برند است. باید بدانید که طراحی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *