تسلا

مخفی کاری جدید تسلا درباره ویدئوی اشتباهات سیستم خودران

پایگاه خبری دنیای برند، طبق اسنادی تازه رانندگانی که از نسخه آزمایشی سیستم کاملا خودران تسلا استفاده می کنند، نباید ویدئوهایی که حاوی اشتباهات این سیستم را به اشتراک بگذارند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورج، تسلا از مالکان خودروهای برقی که نسخه آزمایشی نرم افزار کاملاً خودران آن را آزمایش می‌کنند، خواسته قراردادهای عدم افشا امضا کنند. همچنین این شرکت از افراد خواسته تا ویدئوی کلیپ‌هایی که در آن سیستم کمک راننده اشتباه می‌کند را به اشتراک نگذارند.

بر اساس اطلاعات موجود در قرارداد عدم افشای تسلا آمده است: افراد بسیار زیادی خواهان شکست تسلا هستند. نباید اجازه دهیم آنها بازخورد و پست‌های شما در شبکه‌های اجتماعی را به طور اشتباه تفسیر کنند.

همچنین شرکت کنندگان در طرح آزمایشی تسلا باید در شبکه های اجتماعی حس مسئولیت پذیری را منتقل کنند و علاوه بر آن باید ویدئو هایی کمتری به اشتراک بگذارند. به گفته تسلا رانندگان باید ویدئوهایی را به اشتراک بگذارند که جالب توجه باشد.

در حال حاضر این شرکت خودروساز به گروه کوچکی از رانندگان اجازه داده نسخه بتا نرم افزار کاملاً خودران را به مدت یک سال آزمایش کنند. برخی از این افراد مسئولیت خود را جدی می‌گیرند و شکاف‌های موجود را یافته و اطلاع رسانی می‌کنند. اما تعداد زیادی از این رانندگان هنگام تردد از این نرم افزار استفاده و فیلمبرداری می‌کنند.

این گزارش در نشریه وایس و در حالی منتشر شده که تسلا مشغول گسترش دسترسی به نرم افزار کاملاً خودران است. از سوی دیگر مقامات آمریکا مشغول تحقیق درباره نسخه فعلی سیستم اتوپایلوت خودروهای این شرکت هستند.

همچنین ببینید

Mazandaran citrus and kiwi is a brand in Asian countries 310x165 - مرکبات و کیوی مازندران را در کشورهای آسیایی یک برند است

مرکبات و کیوی مازندران را در کشورهای آسیایی یک برند است

پایگاه خبری دنیای برند، حسینی پور مرکبات و کیوی مازندران را در کشورهای آسیایی یک …

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x