بخار

بخار

پایگاه خبری دنیای برند، بخار در اکثر صنایع نقش به سزایی در تامین انرژی مورد نیاز دارد . جهت تولید بخار مجموعه ای از لوازم و تجهیزات در کنار هم قرار می گیرند که ضمن تولید بخار ، وظیفه ی ایمن نگاه داشتن و انتقال را نیز بر عهده دارند . بخار توسط بویلر یا همان دیگ بخار تولید می گردد که متناسب با انرژی و حجم مورد نیاز ، بویلر و ادوات جانبی نیز متنوع می باشد . شرکت های ایرانی زیادی هر یک بخشی از تجهیزات مجموعه بخار را تولید می کنند و تقریبا در این زمینه وابستگی به خارج از کشور نداریم.

از تولید کنندگان داخلی به معرفی عیوض تکنیک و برخی از محصولات جهت نمونه، خواهیم پرداخت. کمپانی عیوض تکنیک در زمینه تجهیزات بخار سالیان است که نقش به سزای را ایفا می نماید . در زمینه بخار عیوض تکنیک علاوه بر تولید کنترل سطح ، تله بخار برخی از شیرآلات بخار همچون شیر سوزنی هندویلی و نیز پرشر سوئیچ را در بازه ی تولیدات خود قرار داده است . در ادامه به معرفی شیر سوزنی بخار عیوض و پرشر سوئیچ های این شرکت خواهیم پرداخت که در صنایع بخار کاربرد فراوانی دارند . البته که همانطور که اشاره شد بازه ی تولیدات عیوض تکنیک در زمینه بخار به دهها مورد می رسد ، اما در این مقاله به معرفی محصولات یاد شده خواهیم پرداخت .

جهت سفارش گذاری و خرید به سایت  دیجی بخار  www.DigiBokhar.ir  ۰۹۱۰۲۵۵۱۱۶۱ مراجعه نماییید .

شیر سوزنی بخار عیوض

شیر سوزنی بخار عیوض تکنیک معرف با کد اختصار MGV16-250 یکی از شیرآلات این شرکت می باشد که در زمینه بخار استفاده فراوانی دارد . شیر سوزنی عیوض تکنیک در دو مدل ساده با آببندی گرافیتی و مدل دما بالا با آببندی بیوز دار ارائه می گردد . از شیر سوزنی تیپ گرافیتی که تحل دمایی ۲۲۰ درجه را نیز دارد اغلب جهت هیدروکربن ها ، هوا و آب داغ استفاده می شود . اما از شیر سوزنی بیلوز دار عیوض تکنیک جهت بخار و روغن داغ بواسطه ی تحمل دمایی ۳۵۰ درجه ، استفاده می شود .

شیر سوزنی عیوض تکنیک در مدل گرافیتی از سایز ۱/۲ الی ۶ اینچ و در مدل بیلز دار از سایز ۱/۲ الی ۱۰ اینچ طراحی و تولید می گردد . به غیر از بحث آببندی و تنوع سایزبندی اختلاف دیگری باهم ندارند . متریال پایه از چدن داکتیل با فشار نامی PN16 و استاندارد فلنج DIN طراحی گردیده است . شیر سوزنی عیوض تکنیک از نوع هندویل دار می باشد و با استفاده از فلکه چرخشی باز و یا بسته می شود . جهت مشاهده کامل محصول و یا خرید بر روی شیر سوزنی عیوض تکنیک کلیک نمایید با وارد شدن به سایت دیجی بخار علاوه بر شیر سوزنی عیوض تکنیک ، انواع محصولات مورد استفاده در صنعت را خواهید دید.

جهت سفارش گذاری و خرید به سایت  دیجی بخار  www.DigiBokhar.ir  ۰۹۱۰۲۵۵۱۱۶۱ مراجعه نماییید . 

پرشر سوئیچ PSHT1 عیوض

یکی دیگر از ادوان مورد استفاده در صنایع بخار از محصولات عیوض تکنیک ، پرشر سوئیچ PSHT عیوض می باشد . این پرشر سوئیچ جهت حفاظ از دیگ بخار و سایر تجهیزات در برابر افزایش فشار می باشد . در واقع با تنظیم نمودن رنجهای ثابت و اختلاف فشار در پرشر سوئیچ ، این امر صورت می پذیرد . بدین ترتیپ زمانی که فشار به عدد ثابت برسد سوئیچ وصل شده و فرمان لازم را صادر می نمایید و با کاهش فشار و رسیدن به مقدار عدد اختلاف فشار ، مجدد سوئیچ تغییر حالت می دهد.

پرشر سوئیچ PSHT1 عیوض از نوع SPDT می باشد و بنا به نیاز اپراتور ، فرمان سوئیچ به مصرف کننده های مورد نظر ارسال می گردد . این محصول عیوض بر گرفته از سوئیچ فشار هانیول می باشد . به همین جهت به پرشر سوئیچ طرح هانیول نیز شهرت دارند . رنج تنظیمی این محصول از ۱ الی ۱۰ بار با اختلاف فشار ۱ الی ۴ بار و در مدل دیگر رنج تنظیمی ۲ الی ۲۰ بار با رنج تنظیمی ۱ الی ۴ بار ارائه می گردد .جهت مشاهده کامل محصول و یا خرید بر روی پرشر سوئیچ PSHT1 عیوض تکنیک کلیک نمایید . با وارد شدن به سایت دیجی بخار علاوه بر شیر سوزنی عیوض تکنیک ، انواع محصولات مورد استفاده در صنعت را خواهید دید.

Steam 01 - بخارجهت سفارش گذاری و خرید به سایت  دیجی بخار  www.DigiBokhar.ir  ۰۹۱۰۲۵۵۱۱۶۱ مراجعه نماییید . 

پرشر سوئیچ PSLT1

پرشر سوئیچ PSLT1 نیز از محصولات تولیدی عیوض تکنیک می باشد . اما این پرشر سوئیچ مناسب بخار نمی باشد و جهت سیالات با دمای پایین همچون آب ، هوا و … استفاده می شود . پرشر سوئیچ PSLT1 عیوض نمونه مدل های دانفوس ، فامنینی و ساگینومیا می باشد و اغلب جهت خطوط آب رسانی ، چیلر ، هوا ساز و … استفاده می گردد . رنج تنظیمی این مدل نیز از ۱ الی ۱۰ بار با اختلاف فشار ۱ الی ۴ بار می باشد .

متریال کاور پرشر سوئیچ PSLT1 فلزی با اتصال استیل و سایز ۱/۴ طراحی گردیده است . پرشر سوئیچ طرح فانتینی عیوض نیز همچون سایر محصولات از ۱۸ ماه گارانتی و خدمات پس از فروش برخوردار می باشد و کیفیت قابل قبولی دارد . از نظر قیمت نیز با مدل های خارجی اختلاف قیمت قابل توجهی را دارد .جهت مشاهده کامل محصول و یا خرید بر روی پرشر سوئیچ PSLT1 عیوض تکنیک کلیک نمایید . با وارد شدن به سایت دیجی بخار علاوه بر شیر سوزنی عیوض تکنیک ، انواع محصولات مورد استفاده در صنعت را خواهید دید.

Steam 02 - بخارجهت سفارشگذاری و خرید به سایت  دیجی بخار  www.DigiBokhar.ir  ۰۹۱۰۲۵۵۱۱۶۱ مراجعه نمایید. 

این مطلب، خبرآگهی است و پایگاه خبری دنیای برند درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

همچنین ببینید

دورخیز شاخص بورس

دورخیز شاخص بورس برای صعود خوب

پایگاه خبری دنیای برند، شاخص کل بورس تنها نیم ساعت از آغاز معاملات را با …

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x