بخار

بخار

پایگاه خبری دنیای برند، بخار در اکثر صنایع نقش به سزایی در تامین انرژی مورد نیاز دارد . جهت تولید بخار مجموعه ای از لوازم و تجهیزات در کنار هم قرار می گیرند که ضمن تولید بخار ، وظیفه ی ایمن نگاه داشتن و انتقال را نیز بر عهده دارند . بخار توسط بویلر یا همان دیگ بخار تولید می گردد که متناسب با انرژی و حجم مورد نیاز ، بویلر و ادوات جانبی نیز متنوع می باشد . شرکت های ایرانی زیادی هر یک بخشی از تجهیزات مجموعه بخار را تولید می کنند و تقریبا در این زمینه وابستگی به خارج از کشور نداریم.

از تولید کنندگان داخلی به معرفی عیوض تکنیک و برخی از محصولات جهت نمونه، خواهیم پرداخت. کمپانی عیوض تکنیک در زمینه تجهیزات بخار سالیان است که نقش به سزای را ایفا می نماید . در زمینه بخار عیوض تکنیک علاوه بر تولید کنترل سطح ، تله بخار برخی از شیرآلات بخار همچون شیر سوزنی هندویلی و نیز پرشر سوئیچ را در بازه ی تولیدات خود قرار داده است . در ادامه به معرفی شیر سوزنی بخار عیوض و پرشر سوئیچ های این شرکت خواهیم پرداخت که در صنایع بخار کاربرد فراوانی دارند . البته که همانطور که اشاره شد بازه ی تولیدات عیوض تکنیک در زمینه بخار به دهها مورد می رسد ، اما در این مقاله به معرفی محصولات یاد شده خواهیم پرداخت .

جهت سفارش گذاری و خرید به سایت  دیجی بخار  www.DigiBokhar.ir  ۰۹۱۰۲۵۵۱۱۶۱ مراجعه نماییید .

شیر سوزنی بخار عیوض

شیر سوزنی بخار عیوض تکنیک معرف با کد اختصار MGV16-250 یکی از شیرآلات این شرکت می باشد که در زمینه بخار استفاده فراوانی دارد . شیر سوزنی عیوض تکنیک در دو مدل ساده با آببندی گرافیتی و مدل دما بالا با آببندی بیوز دار ارائه می گردد . از شیر سوزنی تیپ گرافیتی که تحل دمایی ۲۲۰ درجه را نیز دارد اغلب جهت هیدروکربن ها ، هوا و آب داغ استفاده می شود . اما از شیر سوزنی بیلوز دار عیوض تکنیک جهت بخار و روغن داغ بواسطه ی تحمل دمایی ۳۵۰ درجه ، استفاده می شود .

شیر سوزنی عیوض تکنیک در مدل گرافیتی از سایز ۱/۲ الی ۶ اینچ و در مدل بیلز دار از سایز ۱/۲ الی ۱۰ اینچ طراحی و تولید می گردد . به غیر از بحث آببندی و تنوع سایزبندی اختلاف دیگری باهم ندارند . متریال پایه از چدن داکتیل با فشار نامی PN16 و استاندارد فلنج DIN طراحی گردیده است . شیر سوزنی عیوض تکنیک از نوع هندویل دار می باشد و با استفاده از فلکه چرخشی باز و یا بسته می شود . جهت مشاهده کامل محصول و یا خرید بر روی شیر سوزنی عیوض تکنیک کلیک نمایید با وارد شدن به سایت دیجی بخار علاوه بر شیر سوزنی عیوض تکنیک ، انواع محصولات مورد استفاده در صنعت را خواهید دید.

جهت سفارش گذاری و خرید به سایت  دیجی بخار  www.DigiBokhar.ir  ۰۹۱۰۲۵۵۱۱۶۱ مراجعه نماییید . 

پرشر سوئیچ PSHT1 عیوض

یکی دیگر از ادوان مورد استفاده در صنایع بخار از محصولات عیوض تکنیک ، پرشر سوئیچ PSHT عیوض می باشد . این پرشر سوئیچ جهت حفاظ از دیگ بخار و سایر تجهیزات در برابر افزایش فشار می باشد . در واقع با تنظیم نمودن رنجهای ثابت و اختلاف فشار در پرشر سوئیچ ، این امر صورت می پذیرد . بدین ترتیپ زمانی که فشار به عدد ثابت برسد سوئیچ وصل شده و فرمان لازم را صادر می نمایید و با کاهش فشار و رسیدن به مقدار عدد اختلاف فشار ، مجدد سوئیچ تغییر حالت می دهد.

پرشر سوئیچ PSHT1 عیوض از نوع SPDT می باشد و بنا به نیاز اپراتور ، فرمان سوئیچ به مصرف کننده های مورد نظر ارسال می گردد . این محصول عیوض بر گرفته از سوئیچ فشار هانیول می باشد . به همین جهت به پرشر سوئیچ طرح هانیول نیز شهرت دارند . رنج تنظیمی این محصول از ۱ الی ۱۰ بار با اختلاف فشار ۱ الی ۴ بار و در مدل دیگر رنج تنظیمی ۲ الی ۲۰ بار با رنج تنظیمی ۱ الی ۴ بار ارائه می گردد .جهت مشاهده کامل محصول و یا خرید بر روی پرشر سوئیچ PSHT1 عیوض تکنیک کلیک نمایید . با وارد شدن به سایت دیجی بخار علاوه بر شیر سوزنی عیوض تکنیک ، انواع محصولات مورد استفاده در صنعت را خواهید دید.

Steam 01 - بخارجهت سفارش گذاری و خرید به سایت  دیجی بخار  www.DigiBokhar.ir  ۰۹۱۰۲۵۵۱۱۶۱ مراجعه نماییید . 

پرشر سوئیچ PSLT1

پرشر سوئیچ PSLT1 نیز از محصولات تولیدی عیوض تکنیک می باشد . اما این پرشر سوئیچ مناسب بخار نمی باشد و جهت سیالات با دمای پایین همچون آب ، هوا و … استفاده می شود . پرشر سوئیچ PSLT1 عیوض نمونه مدل های دانفوس ، فامنینی و ساگینومیا می باشد و اغلب جهت خطوط آب رسانی ، چیلر ، هوا ساز و … استفاده می گردد . رنج تنظیمی این مدل نیز از ۱ الی ۱۰ بار با اختلاف فشار ۱ الی ۴ بار می باشد .

متریال کاور پرشر سوئیچ PSLT1 فلزی با اتصال استیل و سایز ۱/۴ طراحی گردیده است . پرشر سوئیچ طرح فانتینی عیوض نیز همچون سایر محصولات از ۱۸ ماه گارانتی و خدمات پس از فروش برخوردار می باشد و کیفیت قابل قبولی دارد . از نظر قیمت نیز با مدل های خارجی اختلاف قیمت قابل توجهی را دارد .جهت مشاهده کامل محصول و یا خرید بر روی پرشر سوئیچ PSLT1 عیوض تکنیک کلیک نمایید . با وارد شدن به سایت دیجی بخار علاوه بر شیر سوزنی عیوض تکنیک ، انواع محصولات مورد استفاده در صنعت را خواهید دید.

Steam 02 - بخارجهت سفارشگذاری و خرید به سایت  دیجی بخار  www.DigiBokhar.ir  ۰۹۱۰۲۵۵۱۱۶۱ مراجعه نمایید. 

این مطلب، خبرآگهی است و پایگاه خبری دنیای برند درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

همچنین ببینید

راهنمایی کامل برای تعمیر و نگهداری آسانسور

راهنمایی کامل برای تعمیر و نگهداری آسانسور بدون دردسر

پایگاه خبری دنیای برند، آسانسورها بخش ضروری و غیر قابل انکاری از زندگی روزمره ما …

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x