نرم افزار ارسال صورتحساب به سامانه مودیان

نرم افزار ارسال صورت حساب به سامانه مودیان

پایگاه خبری دنیای برند، از ابتدای فروردین ماه سال ۱۴۰۲، فراخوانی مبنی بر الزام ارسال صورتحساب‌ها در سامانه مالیاتی برای کلیه مودیان مالیاتی ارسال شده است.این فراخوان آغاز چالش نحوه ی کار برای مودیان در ارسال الکترونیکی صورتحساب ها می باشد.مودیان مشمول قانون سامانه پایانه های فروشگاهی می بایست از طریق نرم افزار ارسال صورتحساب به سامانه مودیان ، فاکتورهای فروش و خدمات خود را در سامانه مودیان ثبت و ارسال نمایند و در صورتی که مودیان قادر به کار کردن با نرم افزار سامانه مودیان مالیاتی نباشند و یا زمان کافی برای ارسال صورتحساب ها را در اختیار نداشته باشند ، باید این وظیفه را به معتمدین مالیاتی واگذار کنند

شرکت های معتمد مالیاتی برای افرادی که نمیتوانند صورت حساب های خود را به صورت الکترونیک ارسال کنند از سوی سازمان امور مالیاتی تایید شده اند. شرکت های معتمد تعداد محدودی دارند و با توجه به خدماتی که ارائه میدهند درجه بندی می شوند .لی به طور کلی تعداد شرکتهای معتمد که مجوز ارسال صورت حساب الکترونیکی برای مودیان را داشته باشند محدود می باشد. ضمنا لازم به ذکر است که استفاده از خدمات معتمدین مالیاتی برای ارسال صورتحساب‌ها برای شرکت‌ها مشمول هزینه می باشد، چرا که باید بابت ارسال فاکتور الکترونیکی به سامانه مودیان هزینه به معتمد پرداخت کنند.

Software for sending invoices to Modian system - نرم افزار ارسال صورت حساب به سامانه مودیاننرم افزار واسط سامانه مودیان

با خرید نرم‌افزار واسط سامانه مودیان و ارسال صورتحساب به سامانه مودیان به طور مستقیم اشخاص میتوانند به صورت مستقیم اقدام به ثبت فاکتورهای الکترونیکی نمایند و با این کار هزینه ی اضافی به شرکت های معتمد نیز پرداخت نمی کنند و به علاوه امنیت حساب های مالیاتی اشخاص نیز در این روش کاملا محفوظ می ماند. اما خرید نرم افزار واسط سامانه مودیان از یک شرکت معتبر که بتواند نیاز های اشخاص را در ارسال صورت حساب برآورده کند و همچنین در مواقع ضروری پشتیبانی ۲۴ ساعته نیز داشته باشد، به یکی از نگرانی‌های اصلی مودیان واجد شرایط تبدیل شده است.

نرم افزار واسط سامانه مودیان حسابدار اپ علاوه بر آموزش کامل در مورد نحوه ی ارسال صورت حساب الکترونیکی از طریق نرم افزار ، پشتیبانی ۲۴ ساعته ، ایمپورت اکسل ،استعلام وضعیت صورت حساب و امکان ویرایش اطلاعات ثبت شده را دارا می باشد که در واقع تمامی نیاز مودیان در این نرم افزار مرتفع گردیده است.

نرم افزار ارسال فاکتور به سامانه مودیان

پس از تصویب قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان در مهر ماه سال ۹۸، همه افراد مشمول این قانون باید در سامانه مودیان ثبت‌نام کرده و صورتحساب‌های فروش کالا و خدمات را به صورت الکترونیکی ارسال کنند. طبق فراخوانی که در فروردین ماه سال ۱۴۰۲ اعلام شد، امسال اولین سالی است که مودیان باید فاکتورهای فروش خود را به صورت الکترونیکی ارسال و در سامانه مودیان ثبت کنند، بنابراین بسیاری از اشخاص نگران کار کردن با نرم‌افزار سامانه مودیان و ارسال اشتباه فاکتور و یا ثبت نشدن فاکتورهای خود می باشند.

توجه فرمایید که فاکتورهای فروش می بایست حتما به صورت الکترونیکی به سامانه مودیان و از طریق کارپوشه ارسال شوند . اغلب اشخاص صورتحساب‌های الکترونیکی را با استفاده از نرم‌افزار تخصصی سامانه مودیان ارسال می کنند و در صورت عدم توانایی افراد در ارسال الکترونیکی فاکتورهای فروش، باید از طریق شرکت‌های معتمد مالیاتی این کار را انجام داد. البته این خدمات نیز هزینه‌ در بر دارد

نرم افزار اتصال به سامانه مودیان

سامانه مالیاتی مودیان یک سیستم الکترونیکی است که توسط سازمان مالیاتی کشور راه‌اندازی شده است. این سامانه با هدف افزایش شفافیت در فاکتورهای فروش و جلوگیری از فرار مالیاتی ، کاهش هزینه‌ها، زمان و نیروی انسانی در فرآیندهای مالیاتی برای اشخاص حقیقی و حقوقی که موظف به پرداخت مالیات هستند، طراحی شده است.

خرید نرم افزار واسط سامانه مودیان

بعد از تصویب قانون پایانه های فروشگاهی که مودیان را ملزم به ثبت الکترونیکی فاکتورهای فروش کالا و خدمات در این سامانه می‌کند، تاکنون اجباری برای ثبت الکترونیکی فاکتورها وجود نداشته است، اما از ابتدای سال ۱۴۰۲، سازمان امور مالیاتی با اعلام اجرایی شدن سامانه مودیان، اهمیت ارسال صورت‌حساب‌های الکترونیکی را برای مودیان مالیاتی تأکید کرده است. بنابراین، اشخاص باید با استفاده از نرم‌افزارهای سامانه مودیان به صورت مستقیم یا از طریق شرکت‌های معتمد مالیاتی به صورت غیرمستقیم، فاکتورهای فروش خود را ثبت و ارسال نمایند و در صورت عدم سرپیچی از این قانون و یا موفق نشدن به ارسال الکترونیکی فاکتورها مشمول جرائم مالیاتی خواهند شد.

Software for sending invoices to Modian system 0 - نرم افزار ارسال صورت حساب به سامانه مودیانارسال صورت‌حساب‌های الکترونیکی به سامانه مودیان توسط شرکت‌های معتمد مالیاتی هزینه‌ای بالا برای شما خواهد داشت ، همچنین برای اینکه شرکت های معتمد بتوانند فاکتورهای شما را به سامانه مودیان ارسال کنند می بایست اطلاعات دقیقی از صورتحساب های مالیاتی خود را در اختیار آنها قرار دهید و این موضوع چندان ایمن نمی باشد. به جای صرف هزینه  و ایجاد نا امنی می‌توانید از نرم‌افزار ارسال صورت‌حساب‌های الکترونیکی به سامانه مودیان استفاده کنید. با استفاده از این نرم‌افزار، می‌توانید در هر زمانی، صورت‌حساب‌های خود را به سامانه مودیان ارسال کنید و پس از تایید ارسال، با استعلام از سامانه، از وضعیت فاکتورهای خود مطلع شوید.

افزونه واسط سامانه مودیان حسابدار اپ به کاربران اجازه می‌دهد تا از طریق اینترنت و به صورت مستقیم به سامانه مودیان متصل شوند و تنها با چند کلیک ، صورت‌حساب‌های خود را به سامانه مودیان ارسال کنند. با استفاده از این روش فاکتورهای فروش به صورت مستقیم به سامانه ارسال می شوند، با خرید افزونه واسط سامانه مودیان علاوه بر حفظ حریم شخصی، سرعت در ثبت فاکتورها ،هزینه‌های کمتری نیز به شرکت تحمیل می‌شود.

افزونه واسط سامانه مودیان

در واقع، راحت‌ترین و کم‌هزینه‌ترین روش ارسال صورت‌حساب‌های الکترونیکی، ارسال مستقیم توسط خود مودی است. به این صورت که مودی با دریافت شناسه یکتای مالیاتی می‌تواند فاکتورها را صادر کرده و برای سامانه مودیان ارسال نماید.

با تهیه افزونه واسط سامانه مودیان حسابدار اپ و اتصال به سامانه مودیان، شما می‌توانید در کمتر از چند دقیقه صورت‌حساب‌های خود را به صورت الکترونیکی به سامانه ارسال کنید. لازم به ذکر است که قبل از اتصال به سامانه مودیان می بایست در سامانه مودیان ثبت نام مودی صورت گرفته باشد و عضویت و کارپوشه در سامانه ایجاد شده باشد . به طور خلاصه برای ثبت‌نام، مودیان باید مراحل زیر را انجام دهند:

  • ثبت‌نام در نظام مالیاتی و تشکیل پرونده
  • دریافت گواهی امضای الکترونیکی
  • دریافت شناسه یکتای حافظه مالیاتی
  • دریافت شناسه کالا و خدمات
  • امکان اصلاح و ویرایش فاکتورها

کلام آخر

با توجه به ضرورت ارسال صورت‌حساب‌ها به صورت الکترونیکی، اصناف باید از دو طریق به صورت مستقیم (ارسال صورت‌حساب‌ها توسط مودی) یا غیرمستقیم (ارسال صورت‌حساب‌ها توسط شرکت‌های معتمد مالیاتی) اقدام به ارسال صورت‌حساب‌های الکترونیکی کنند. در صورت انتخاب روش غیرمستقیم، شرکت‌ها مجبور به پرداخت هزینه‌های بالایی برای این خدمات خواهند بود، علاوه بر اینکه اطلاعات آن‌ها در اختیار شرکت‌ها قرار می‌گیرد. بنابراین، پیشنهاد ما استفاده از روش مستقیم و خرید نرم افزار واسط سامانه مودیان و آموزش کار کردن با نرم افزار توسط خود مودی می باشد

امکانات افزونه واسط سامانه مودیان حسابدار اپ عبارتند از:

قیمت مناسب نسبت به نرم‌افزارهای مشابه

اموزش رایگان نحوه ی ارسال فاکتور به سامانه مودیان

پشتیبانی جهت راه‌اندازی و اجرا

اتصال مستقیم به سامانه مودیان

امکان وارد کردن اطلاعات از طریق فایل اکسل و اکسپورت اطلاعات

امکان استفاده از نرم‌افزار به صورت چند شرکتی

امکان انتخاب پلن مورد نظر با توجه به ویژگی‌های شرکت

منبع: حسابدار اپ

این مطلب، خبر آگهی است و پایگاه خبری دنیای برند درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

همچنین ببینید

انواع مدیریت

انواع مدیریت

پایگاه خبری دنیای برند، انواع مدیریت و وظایف هرکدام از مدیریت ها در سازمان برای …

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x