برند دیسپورت

آشنایی با برند دیسپورت | نکات مهم تزریق و مزایا

پایگاه خبری دنیای برند، نیاز به زیبایی و داشتن چهره ای زیبا و جوان، یکی از آرزوهای هر فردی است. یکی از روش های افزودن به این زیبایی، تزریق بوتاکس است. روش بوتاکس، امروزه به عنوان یکی از پرطرفدارترین شیوه های جوانسازی پوست افراد به شمار می آید. شما با این روش می توانید چهره زیبا و جوانتری داشته باشید. در تزریق به شیوه بوتاکس، از داروهای مختلفی استفاذه می شود که یکی از معتبرترین دارو ها و تولیدات، برند دیسپورت است. این محصول قابل استفاده در تمامی کلینیک‌های زیبایی است که از ماندگاری و دوام و کیفیت بالایی برخوردار است.

بسیاری از شرکت های سراسر جهان، در حوزه تولید داروی بوتاکس فعالیت دارند و معروف ترین و موفق ترین این شرکت ها، کمپانی Dysport است. این محصول به عنوان یک برند معتبر، بوتاکس دیسپورت محصول کشور انگلیس و دارای مجوز سازمان غذا و داروی آمریکا FDA است.  از این دارو، جهت درمان در زمینه های یبایى و انواع جراحی ها نیز بکار برده می شود.

بوتاکس دیسپورت چیست؟

 این دارو، یک ماده ا‌ی است حاوی سم بوتولینوم نوع A که بصورت تزریقی مورد استفاده قرار می گیرد. سم بوتولینوم بکاربرده شده در این ماده، از باکتری‌هایی تشکیل شده که منجر به بوتولیسم می شود. در واقع فرآیند این سم به اینگونه است که فعالیت عصبی را در عضلات مسدود نموده و فعالیت عضلات را موقتا می کاهد. دیسپورت به صورت پودری است و باید در حرارت ۲ تا ۹ درجه سانتیگراد نگهداشته شود. هر ویال دیسپورت به صورت واحدهای ۳۰۰ و ۵۰۰ است.  پودر تولید می‌شوند برخلاف بوتاکس که در حرارت زیر صفر نگهداری می‌شوند باید در حرارت ۲ تا ۸ درجه سانتی‌گراد نگهداری و جابه‌جا شود. ویال ۳۰۰ واحدی قابل استفاده برای ۲ نفر و ویال ۵۰۰ واحدی برای سه نفر قابل استفاده است.

کاربرد بوتاکس دیسپورت

هدف از استفاده بوتاکس دیسپورت، کم نمودن و از بین بردن خطوط پنجه کلاغی گوشه چشم است که بر اثر خنده در برخی افراد ایجاد می شود. علاوه بر این برای از بین بردن خط اخم و خطوط پیشانی به صورت کاملاً طبیعی، موثر است. یکی از کاربردهای جالب این محصول، تزریق جهت درمان تعریق زیاد زیر بغل نیز هست. دیگر کاربردهای آن، درمان دستونی دهانه رحم، کمر درد، مثانه بیش فعال است.

جدای از کاربردها و اهداف درمانی و رفع چین و چروک، از دیسپورت در جهت اصلاح لبخند افرادی که لثه آنها معلوم است استفاده می شود. علاوه بر آن برای لیفت ابرو و بینی نیز استفاده می شود. این شیوه برای افرادی که به مرور زمان نوک بینی، گوشه لب و ابروهایشا دچار افتادگی شده مناسب بوده و  شادابی را به صورت باز می گرداند.  این ماده، عاملی برای شل نمودن و محدود نمودن حرکات عضله در ناحیه مورد تزریق است که در نتیجه منجر به کاهش چین و چروک و خطوط روی پوست می شود.

Introduction to Dysport brand 01 - آشنایی با برند دیسپورت | نکات مهم تزریق و مزایاویژگی بوتاکس دیسپورت

دیسپورت از ناحیه‌ی تزریق منتشر می شود و برخلاف برخی محصولات بوتاکس، نیاز به تزریق‌های کمتر برای رسیدن به نتیجه مشابه است. یکی از ویژگی های دیسپورت، کم شدن مراحل درمان است. نتایج حاصل از دیسپورت شگفت انگیز بوده و برای مدت ۳ تا ۶ ماه روی صورت می‌ماند. در روش بوتاکس دیسپوت،  بیهوشی انجام نمی شود و نیازی به بستری نیست.. میزان درد در هنگام تزریق دیسپورت بسیار کم و قابل تحمل‌تر است. با انجام بوتاکس با دیسپورت، خنده شما غیرعادی نمی شود و ابروهای بالا نخواهد رفت.

مزایای بوتاکس دیسپورت

بوتاکس دیسپورت با توجه به کیفیت بالای خود دارای مزایای متعددی است.  از جمله مزایای این تزریق می توان به دوام و ماندگاری و کیفیت بالای دیسپورت اشاره نمود. اثر بوتاکس دیسپورت سریعاً بعد از ۲۴ ساعت از زمان تزریق بوجود می آید و دو هفته بعد به نتیجه می‌رسد و ماندگاری آن نیز بیشتر است. هرچند باید این نکته را اشاره نمود که بوتاکس در افراد بدلیل شرایط بدنی، متفاوت است.

در کل، ماندگاری بالایی این محصول ، به عنوان عاملی برای افزایش محبوبیت نسبت به سایر رقبای خود تبدیل شده است. طبق نتایج بدست آمده، افرادی که تزریق با بوتاکس دیسپورت انجام داده اند، بین ۶ تا ۱۲ ماه می توانند ماندگاری آن را مشاهده کنند. آن از جمله دلایلی است که سبب افزایش محبوبیت این ماده بوتاکس شده است. با توجه به گزارش‌های به دست آمده، کسانی که اقدام به تزریق بوتاکس دیسپورت کرده‌اند می‌توانند بین ۶ ماه تا ۱ سال شاهد ماندگاری نتایج بر روی صورت خود باشند. دیسپورت به دلیل رقیق بودن و غلظت کم، به راحتی در زیر پوست پخش می شود و ظاهر پوست را طبیعی نشان میدهد.

 این محصول حساسیتی در افراد بروز نمی دهد و حالتی طبیعی در صورت ایجاد می کند. بوتاکس دیسپورت به ندرت و بسیار کم دارای عوارض بوده و تا کنون مواردی از عوارض گزارش نشده است. تنها به این نکته باید دقت کنید که این ماده به دلیل داشتن لاکتوز در مواد اولیه خود، برای افرادی که به شیر حساسیت دارند مناسب نیست. بدلیل اینکه دیسپورت بیشتر در ناحیه پیشانی و ابرو تزریق می گردد ممکن است عوارض کوتاه مدتی مانند سردرد و تورم داشته باشد.

Introduction to Dysport brand 02 - آشنایی با برند دیسپورت | نکات مهم تزریق و مزایانتایج تزریق بوتاکس دیسپورت

هر روش زیبایی چه به صورت جراحی چه به صورت تزریق، دارای نتایجی است که یکی از نتایج تزریق وبوتاکس دیسپورت این است که التهاب وکبودی در ناحیه مورد تزریق ایجاد شود که به ر احتی و با انجام دستورات پزشک،سریعاً از بین می رود. اصولاً معمولا نتایج تزریق دیسپورت از روز بعد از تزریق قابل رویت است.

 • تزریق بوتاکس دیسپورت در برخی از موارد برای افراد ممنوع شده است.
 • تزریق دیسپوت در افرادی که به اختلالات عصبی عضلانی مبتلا هستند، ممنوع است.
 • استفاده از آنتی بیوتیک های گروه آمنیولیکوزید، ۳ روز قبل از تریق نباید مصرف شود.
 • تزریق دیسپورت برای خانم های باردار و شیرده ممنوع است.
 • در صورتی که به عفونت های پوستی دچار هستید، ابتدا به رفع عفونت ها اقدام نموده و سپس از تزریق دیسپور استفاده نمایید.
 • در صورتی که سابقه حساسیت و آلرزی به سم بوتولینوم دارید نباید بوتاکس تزریق کنید.
 • اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که پسوت حساس دارند، ابتدا برخی آزمایش های آلرژی را انجام داده و سپس به تزریق بوتاکس اقدام کنید.

عوامل موثر در افزایش ماندگاری بوتاکس دیسپورت

در صورتی که شما جز افرادی هستید که ماهیچه‌ها و عضلات بزرگی دارید، باید بار افزایش ماندگاری نتیجه تزرق خود، بوتاکس بیشتری نیز تزریق کنید.

 • باید بدانید که عضلاتی که فعالیت و تحرک بیشتری دارد، تزریق بوتاکس و اثر آن زودتر از بین می رود. بیشتری دارند اثر بوتاکس در آن‌ها زودتر از بین می‌رود.
 • اگر تعداد جلسات تزریق دیسپورت، بیشترشود دوام و ماندگاری آن نیز افزایش می‌یابد.این به این دلیل است که عضلات با گذشت زمان و  به مرور ضعیف‌ می شوند.
 • در صورتی که قصد انجام بوتاکس دیسپورت را دارید، حتما به تحقیق جهت پیدا کردن پزشک متخص، ماهر و باتجربه بپردازید. پزشکان متخصص، میزان و عمق تزریق را به خوبی می دانند.
 • دقت داشته باشید که بعد از تزریق حتماً از ضد آفتاب در هنگام قرار گرفتن در نور خورشید استفاده نمایید تا  باعث افزایش اثر تزریق شود.
 • نکته مهم این که برای جلوگیری از ایجاد عارضه بعد از تزریق، توصیه شدهبه مدت ۴-۳ ساعت بعد از تزریق حالت خوابیده و دراز کش نباشید، زیرا ممکن است به عوارض چشمی از قبیل افتادگی پلک و دو بینی دچار شوید.
 • این مطلب، خبرآگهی است و پایگاه خبری دنیای برند درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

همچنین ببینید

The price of industrial parts 310x165 - قیمت قطعات صنعتی

قیمت قطعات صنعتی

پایگاه خبری دنیای برند، در بخش صنعت پتروشیمی ، کشاورزی ، نفت و گاز از …

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x