بسکتبال

بسکتبال اسدآباد برای «برند» ماندن نیاز به اسپانسر دارد

پایگاه خبری دنیای برند،سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اسدآباد با بیان اینکه نبود اسپانسر از مهمترین مشکلات تیم بسکتبال اسدآباد است، گفت: تیم بسکتبال اسدآباد به عنوان تنها نماینده استان همدان در لیگ دسته یک کشور حضور دارد و این امر افتخار بزرگی محسوب می شود.

علی جمور در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: استعدادها و ظرفیت های زیادی در ورزش شهرستان وجود دارد و برای شکوفایی هیئت های ورزشی، تیم‌داری و باشگاه‌داری ملزم به جذب حامی و اسپانسر هستند این درحالیست که حمایت مالی از تیم های ورزشی شهرستان ضعیف است و امیدواریم شرایطی پیش آید که بخش خصوصی تیم های ورزشی به ویژه تیم بسکتبال را حمایت کرده و تیم‌داری کنند.

وی با اشاره به اینکه ورزش یکی از شاخص های رشد و بالندگی هر جامعه است و تیم های ورزشی به حمایت مادی و معنوی نیاز دارند، تصریح کرد: با توجه به اینکه تیم بسکتبال اسدآباد به عنوان تنها نماینده استان در لیگ دسته یک بوده، نیاز به حمایت مسئولان برای برند ماندن دارد.

جمور در ادامه خاطرنشان کرد: تیم بسکتبال شهرستان اسدآباد به نمایندگی استان همدان در دور اول مسابقات لیگ دسته اول کارنامه خوبی از خود بر جای گذاشت و این نشان داد شهرستان اسدآباد از نظر بازیکن و استعداد در شرایط خوبی قرار دارد و مشکل بزرگ نبود اسپانسر است تا بتوانیم این تیم را از نظر مالی حمایت کنیم.

وی اضافه کرد: توسعه ورزشی شهرستان اسدآباد فراتر از اداره ورزش شهرستان اسدآباد است و این اداره با توجه به کمبود منابع محدود، ناچیز و قطره چکانی نمی تواند این تیم را به تنهایی حمایت کند و این موضوع با ورود و هم افزایی خیرین و اسپانسرهای ورزشی در سراسر استان حل و فصل خواهد شد.

بیشتر بخوانید:
کمیته برندسازی سوغات استان همدان تشکیل شود

وجود موتورخانه های سنتی در اماکن ورزشی، دغدغه هدررفت انرژی

سرپرست اداره ورزش و جوانان اسدآباد در بخش دیگری مطرح کرد: تمامی اماکن و سالن های ورزشی شهرستان برای گرمایش محیط خود به موتورخانه سنتی مجهز هستند که این موتورخانه ها موجب هدررفت انرژی بوده و این امر به دغدغه ای برای این اداره تبدیل شده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر سیستم های گرمایش تابشی برای گرمایش سالن های ورزشی به جای موتورخانه ها یکی از بهترین راهکارها در مدیریت مصرف سوخت به شمار می رود که در این راستا تجهیز سالن های ورزشی به این سیستم ضمن توجیه اقتصادی، از هدررفت انرژی نیز جلوگیری می کند.

جمور با بیان اینکه هزینه تجهیزات موتورخانه افزون بر ۵۰۰ میلیون و تجهیزات سیستم های گرمایش تابشی افزون بر ۵۰ میلیون تومان است، تصریح کرد: یکی از راهکارها برای تجهیز اماکن و سالن های ورزشی موجود شهرستان به سیستم گرمایشی تابشی فروش تجهیزات موتورخانه سنتی اماکن ورزشی و هزینه درآمد حاصل از آن برای تغییر سیستم گرمایشی به سیستم تابشی است البته فروش موتورخانه تابع مقررات خاص بوده که در صورت موافقت، تحول عظیمی در مدیریت سوخت در شهرستان اتفاق خواهد افتاد.

وی در پایان با اشاره به مشترکین اماکن ورزشی و مجموعه های ورزشی شهرستان خاطرنشان کرد: برخی از اماکن ورزشی شهرستان با یک اشتراک نسبت به گرمایش اماکن خود اقدام می کنند که میزان مصرف این اماکن به تفکیک مشخص نیست که با نصب کنتورهای داخلی و یا فرعی و استفاده اماکن از این نوع کنتورها توسط شرکت گاز میزان مصرف هر مشترک مشخص شده و با این راهکار انرژی سوخت اماکن ورزشی خود را مدیریت خواهند کرد.

بیشتر بخوانید:
فرش همدان در راه جهانی شدن/ ثبت سه برند

منبع: ایسنا

همچنین ببینید

ورق

آشنایی با ورق گالوانیزه، رنگی و اسیدشویی در آهن۱۱۸

پایگاه خبری دنیای برند، ورق‌های  فولادی کاربرد مهمی در صنایع مختلف دارند. در بسیاری از …

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x