استان البرز/ نیازمند برند فرهنگی و هنری

استان البرز/ نیازمند برند فرهنگی و هنری

رئیس سابق حوزه هنری استان البرز با اشاره به اینکه البرز نیازمند برند فرهنگی و هنری است، گفت: برای تحقق این مهم تلاش کردیم تا برخی جشنواره ها در استان برگزار شود.

پایگاه خبری دنیای برند، اسماعیل آجرلو پیش از ظهر یکشنبه در آئین تکریم و معارفه رئیس حوزه هنری استان البرز با تاکید بر اینکه استان سرافراز البرز نیاز به کار و فعالیت زیادی دارد، اظهار کرد: وظیفه ما این است که هرچه توان داریم برای این منظور خرج کنیم.

وی در ادامه ضمن قدردانی از استانداری البرز، سازمان تبلیغات اسلامی و نهادهای ارزشی که مجموعه حوزه هنری را تنها نگذاشتند، گفت: هنرمندان و اهالی رسانه ولی نعمتان ما هستند علی رغم همه کمی‌ها و کاستی‌ها همیشه همراه بوده اند.

رئیس سابق حوزه هنری استان البرز ادامه داد: هرزمان در حوزه هنری نیاز بوده که فعالیتی را انجام دهیم هنرمندان دست ما را گرفتند و به ما کمک کردند در این سال‌ها تلاش کردیم کمبودهای این حوزه را مرتفع کنیم.

آجرلو افزود: قطعاً در حوزه هنری و مجموعه فرهنگ و هنر استان برای هنرمندان کم و کاستی‌هایی وجود دارد اما ظرفیت هنری و فرهنگی در استان ما بیش از آن چیزی که مسئولین تصور می‌کنند، بالا است پس لازم است که تلاش مضاعف داشته باشیم.

پایگاه خبری دنیای برند را در اینستاگرام دنبال کنید

وی با تاکید بر اینکه استان البرز از نبود برند مشخص فرهنگی و هنری رنج می‌برد، گفت: برای هویت بخشی به استان کم کاری شده است، تلاش کردیم تا برخی جشنواره را در استان البرز برگزار و برخی از پروژه‌ها را کلید بزنیم.

گفتنی است؛ در این مراسم اسماعیل آجرلو تودیع و محمد مهرابی به عنوان سرپرست جدید حوزه هنری استان البرز معارفه شد. وی پیش از این معاون فرهنگی حوزه هنری استان البرز بوده است.

منبع: مهر

همچنین ببینید

ورود دو برند خارجی لوازم خانگی به کشور شایعه است

ورود دو برند خارجی لوازم خانگی به کشور شایعه است

پایگاه خبری دنیای برند، وزارت صنعت، معدن و تجارت هیچ تصمیمی برای ورود محصولات برند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *