خانه / Brand News / برند مپنا، پیچیده‌ترین تجهیزات نیروگاهی را می‌سازیم
برند مپنا، پیچیده‌ترین تجهیزات نیروگاهی را می‌سازیم

برند مپنا، پیچیده‌ترین تجهیزات نیروگاهی را می‌سازیم

مدیرعامل برند مپنا با بیان اینکه به دانش روز دنیا ‌در ساخت نیروگاه‌ مسلط شده‌ایم، گفت: کسی باور نمی‌کرد ایران امروز پیچیده‌ترین تجهیزات نیروگاهی را بسازد و به دانش روز دنیا مسلط باشد.

پایگاه خبری دنیای برند، عباس علی‌آبادی ظهر امروز در مراسم افتتاح  واحدهای اول و دوم بخش گاز سیکل ترکیبی خرم‌آباد با اشاره به نامگذاری سال ۹۹ به نام جهش تولید اظهار داشت: خوشبختانه بنیاد مستضعفان در ایجاد زیر ساخت‌های کشور گام‌های خوبی  در راستای جهش تولید برداشته که نشان از روحیه انقلابی دارد.

وی افزود: کشور ایران در دنیا نیروگاه ساز است و جزء  پنج کشور اول دنیا هستیم و رتبه سوم جهان را به عنوان کشوری که سازنده تجهیزاتی نیروگاهی در جهان دارد که این افتخار محصول خون شهدا و دستاورد انقلاب اسلامی است،کسی باور نمی‌کرد ایران امروز پیچیده‌ترین تجهیزات نیروگاهی را بسازد و به دانش روز دنیا مسلط باشد.

مدیرعامل برند مپنا عنوان کرد: نیروگاه سیکل ترکیبی  از جمله نیروگاه‌هایی است که بومی شده و حدود ۸۰ درصد پرسنل این نیروگاه بومی هستند که بی‌سابقه  است و نیروهای با ظرفیت بالا سبب افتخار استان است.

وی بیان کرد: جهت تکمیل نیروگاه کار آغاز شده و به زودی به پایان می‌رسد، بخش دوم سیکل ترکیبی نیروگاه و بخش بخار را سال آینده در مدار خواهیم داشت که این بخش سبب تاثیرات زیست محیطی بهتر و کاهش هزینه سوخت کشور خواهد شد.

منبع: تسنیم

همچنین ببینید

انتخاب برند مای به عنوان برند محبوب مصرف کنندگان برای دومین سال متوالی

انتخاب برند مای به عنوان برند محبوب مصرف کنندگان برای دومین سال متوالی

برند مای بار دیگر در سال نود و نه، به عنوان برند محبوب مصرف کنندگان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *