خانه / General News / Economic / هفتمین کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و قطر برگزار می‌شود
هفتمین کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و قطر برگزار می‌شود

هفتمین کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و قطر برگزار می‌شود

حمید زادبوم، معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران با بیان این مطلب گفت: در حاشیه حضور امیر قطر در تهران و ملاقات با ریاست جمهوری ایران، مقدمات برگزاری هفتمین کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و قطر مورد بررسی قرار گرفت.

پایگاه خبری دنیای برند، به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، حمید زادبوم با اشاره به دیدار با وزیر بازرگانی و صنعت قطر گفت: براساس مذاکرات صورت گرفته در دیدار هیات‌های عالی‌رتبه ایران و قطر، هفتمین کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور طی سه ماه آینده با حضور «علی بن احمد الکورای» وزیر صنعت و بازرگانی قطر، در تهران برگزار می‌شود.

رئیس کل سازمان توسعه تجارت با بیان اینکه در ملاقات‌ با «علی بن احمد الکورای» وزیر صنعت و بازرگانی قطر، بر تشکیل کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی دو کشور به منظور تسریع در اجرای توافقات فی‌مابین و برنامه‌ریزی برای توسعه مناسبات اقتصادی و تجاری تاکید شد، گفت: مسولیت این کمیسیون مشترک از طرف ایران با وزارت صنعت، معدن و تجارت و از طرف قطر، با وزارت بازرگانی و صنعت این کشور است.

زادبوم همچنین از توافق دو کشور برای برگزاری نمایشگاهی از توانمندی‌های ایران و قطر و ارائه پتانسیل‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این نمایشگاه و در حاشیه برگزاری هفتمین نشست کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی دو کشور خبر داد.

وزیر بازرگانی و صنعت قطر نیز در این دیدار با اشاره به برگزاری این کمیسیون مشترک در آینده نزدیک اظهار داشت: در این نشست موضوعات گوناگون مورد علاقه دو کشور که می‌تواند در توسعه، تقویت و تحکیم روابط اقتصادی و تجاری تهران – دوحه تأثیرگذار باشد، دنبال خواهد شد.

لازم به ذکر است در حاشیه این دیدار، وزیر بازرگانی و صنعت قطر ضمن ابراز تمایل برای افزایش سطح روابط اقتصادی و تجاری دو کشور، از وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران برای سفر به قطر و مذاکرات بیشتر به منظور افزایش سطح روابط تجاری دو کشور دعوت به عمل آورد.

همچنین ببینید

عضو کمیسیون انرژی مجلس: وزیر پیشنهادی صمت، انگیزه بالایی برای حل مشکلات صنعت دارد

عضو کمیسیون انرژی مجلس: وزیر پیشنهادی صمت، انگیزه بالایی برای حل مشکلات صنعت دارد

پایگاه خبری دنیای برند به گزارش خبرگزاری تسنیم، حسین حسین‌زاده به رویکرد وزیر پیشنهادی صمت اشاره کرد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *