خانه / Brand News / برندسازی روشی برای توسعه و رونق اقتصادی صنایع دستی
برندسازی روشی برای توسعه و رونق اقتصادی صنایع دستی

برندسازی روشی برای توسعه و رونق اقتصادی صنایع دستی

پایگاه خبری دنیای برند به نقل از ایسنا – آذربایجان شرقی معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از برگزاری نشست تخصصی بسته‌بندی و راهکارهای تجاری‌سازی صنایع‌دستی ویژه تولیدکنندگان، صنعتگران و هنرمندان حوزه صنایع‌دستی در تبریز خبر داد.

فرشاد به آفرین در این خصوص گفت: نشست تخصصی بسته‌بندی و راهکارهای تجاری‌سازی در صنایع دستی با هماهنگی و مشارکت معاونت صنایع‌دستی استان روز سه شنبه (۱۴ آبان ماه) جاری ساعت ۹:۳۰ صبح در محل سالن آمفی تئاتر موزه آذربایجان برگزار خواهد شد.

وی افزود: این نشست تخصصی مطابق هماهنگی های به عمل آماده و با همکاری معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، توسط محمد فاریابی، دانشیار دانشکده اقتصاد و مدیریت دانشگاه تبریز تدریس و مطالبی در زمینه راهکارهای موثر در تجاری سازی تولیدات ارائه خواهد شد.

معاون صنایع دستی استان با بیان اینکه صنایع‌دستی به‌ عنوان نمادی از فرهنگ،سنت و هنر استان است و به‌ عنوان نفیس‌ترین و ارزشمندترین تولیدات داخلی و نیز یکی از عوامل مهم توسعه گردشگری و مبادلات فرهنگی نیاز به حرکت به سمت برند سازی و تجاری‌ سازی دارد، اضافه کرد: بسته بندی محصول یکی از راهکارهای مهم در امر تجاری سازی محصول می باشد و این نشست در راستای آشنایی صنعتگران و هنرمندان صنایع دستی با این مفاهیم برای معرفی و عرضه محصول هرچه بیشتر و بهتر، تشکیل می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان، وی در خاتمه گفت: صنعتگران و هنرمندان حوزه صنایع دستی با در نظر گرفتن نیاز و سلیقه مصرف‌ کنندگان محصولات صنایع دستی و برندسازی محصول از این طریق، می توانند در رشد، توسعه و رونق اقتصادی این حوزه نقش بسزایی ایفا کنند.

همچنین ببینید

یک ایرانی در بالاترین سطح صنعت خودروسازی جهان/ برند اینفینیتی

یک ایرانی در بالاترین سطح صنعت خودروسازی جهان/ برند اینفینیتی

پیمان کارگر، مهندس برجسته ایرانی، که در گروه رنو نیسان مشغول به کار است توانسته …