خانه / Brand News / باز کردن مغازه توسط بنکسی برای حفاظت از برند
باز کردن مغازه توسط بنکسی برای حفاظت از برند

باز کردن مغازه توسط بنکسی برای حفاظت از برند

بنکسی هنرمند مرموز انگلیسی که هر از چند گاهی سر از رسانه‌ها درمی‌آورد، این بار با باز کردن یک مغازه در لندن خبرساز شد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند به نقل از افکارنیوز ، بنکسی هنرمند مرموز بی نام و نشان انگلیسی بارها با گرافیتی های اعتراضی، هتل متفاوتش در کرانه باختری و حتی پاره کردن اثر خودش در حراجی خبرساز شده است. گرچه کسی نام واقعی او را نمی داند اما واژه حال عنوان او یا همان «بنکسی» تبدیل به یک برند ارزشمند شده است.

در حقیقت بنکسی برای حفاظت از برند خود مغازه باز کرده است. او چند وقت پیش متوجه می شود که یک کمپانی احتمالا قصد استفاده تجاری از این برند را دارد. در پی این رویداد بنکسی با مشورت اطرافیانش تصمیم به باز کردن این مغازه و فروش اجناسش می کند.

باز کردن مغازه توسط بنکسی برای حفاظت از برند

بنکسی گفته که قصد دارد اجناس مغازه را آنلاین به فروش بگذارد. البته مردم در دو هفته آینده می توان از این مغازه در لندن بازدید کنند.

او در این باره اعلام کرد: «یک کمپانی کارت های تبریک قصد تصاحب نامی را داشت که برای کارهای هنری ام استفاده کرده ام، تا پس از آن بتوانند اجناس قلابی خود را به نام بنکسی بفروشند. احتمالا آن ها را روی این موضوع حساب کرده اند که من حاضر نیستم برای گرفتن حقم در دادگاه حاضر شده و هویتم را آشکار کنم.»

تا چندی دیگر نقاشی مشهور بنکسی که در آن مجلس عوام انگلستان را پر از شامپانزه به تصویر کشیده شده است نیز حراج می شود. این نقاشی «مجلس واگذارشده» نامیده شده است.

همچنین ببینید

انتخاب برند مای به عنوان برند محبوب مصرف کنندگان برای دومین سال متوالی

انتخاب برند مای به عنوان برند محبوب مصرف کنندگان برای دومین سال متوالی

برند مای بار دیگر در سال نود و نه، به عنوان برند محبوب مصرف کنندگان …