خانه / Brand Technology / مسواک هوشمند با فناوری نانو
مسواک هوشمند با فناوری نانو

مسواک هوشمند با فناوری نانو

کیت دندانی هوشمند اونلی‌براش (OnlyBrush) یک نانومحصول برای محافظت از دندان است که به بازار عرضه و در آن از فناوری‌نانو استفاده شده‌است، این مسواک برقی سبک و با دوام بوده و می‌تواند نیازهای مصرف‌کننده را برآورده سازد.

به گزارش پایگاه خبری برند به نقل از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، این کیت چیزی بیش از یک مسواک بوده و به‌صورت قابل حمل شامل تمام مواردی است که برای حفظ سلامت و بهداشت دهان و دندان لازم است.

این کیت تنها ۱۰۵ گرم وزن داشته و ابعاد آن ۵ اینچ است، اونلی‌براش به‌عنوان یک کیت دندان‌پزشکی به قدری کوچک است که می‌توان آن را در جیب یا درون کیف پول گذاشت، روی میز و یا درون چمدان قرار داد، برای سفرهای طولانی می‌توان از پدشارژ بی‌سیم یا کابل یواس‌بی برای شارژ این کیت استفاده کرد.

این مسواک با استفاده از دستیار گوگل یا ایرپادس در مواردی که شخص فراموش کرده که کجا گذاشته، می‌تواند آن را پیدا کند.

برخلاف دیگر مسواک‌های برقی، این محصول تنها با یک فشار ساده شروع به کار کرده و حالت دلخواه مسواک زدن شما را اجرا می‌کند. برنامه HiQ به شما کمک می‌کند تا زمان مسواک زدن را برنامه‌دهی کنید و دستورالعمل موردنظر را برای مسواک زدن پیاده‌سازی کنید.

سر این مسواک با استفاده از فناوری‌نانو ساخته شده و برای همه از جمله کسانی که لثه حساس داشته یا به خونریزی لثه مبتلا هستند مناسب است، اونلی‌براش با هشت سر مختلف با امکان جایگزین به جای هم می‌تواند هزینه‌های مصرف کننده را به حداقل برساند. هر سر می‌تواند سه ماه کار کند.

همچنین ببینید

برند اپل در حال توسعه یک فناوری ماهواره‌ای

برند اپل در حال توسعه یک فناوری ماهواره‌ای

پایگاه خبری دنیای برند، برند اپل در حال کار روی فناوری ماهواره‌ای است تا داده‌هایی را …