تولید

 🔹قطار “پویش ملی تولید، تداوم امید” به ایستگاه ششم رسید؛ 🔹افتتاح ۴ طرح صنعتی در استان های گیلان و مرکزی

پایگاه خبری دنیای برند، فردا و در هفته ششم “پویش ملی تولید، تداوم امید” و همزمان با حضور حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت و معاونین وی، ۴ طرح صنعتی در استان های گیلان و مرکزی با مجموع سرمایه گذاری بالغ بر ۸۵۷ میلیارد تومان و اشتغالزایی مستقیم برای ۳۴۷ نفر به بهره برداری می رسد.

 در قالب این پویش ملی و با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت ۲ طرح صنعتی گیل آرا بافت کاسپین و آرین تخته در استان گیلان و در شهر صنعتی رشت افتتاح خواهند شد.

مجموع سرمایه گذاری این ۲ طرح ۸۰۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان است که زمینه اشتغال مستقیم ۲۷۲ نفر را فرآهم می کنند.

همچنین سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در این سفر بازدیدی از شرکت پایا مدرن کاسپین خواهد داشت و طرح توسعه داخلی سازی قطعات جهاد خودکفایی این شرکت را نیز رونمایی می کند.

بازدید از شرکت ایران رادیاتور در شهر صنعتی سفیدرود از دیگر برنامه های سفر کاری حسین مدرس خیابانی به استان گیلان خواهد بود.

افتتاح ۲ طرح صنعتی در استان مرکزی با حضور معاون وزیر

فردا در قالب برنامه های هفته ششم “پویش ملی تولید، تداوم امید” و با حضور همزمان امیر بیات، سرپرست سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در استان مرکزی، طرح های صنعتی بسپار فوم تولید کننده انواع فوم مستقر در شهرک صنعتی زرندیه و هخامنش پارس تولید کننده انواع روغن صنعتی مستقر در ناحیه صنعتی شهدای روانج شهرستان دلیجان، با مجموع سرمایه گذاری ۵۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی مستقیم برای ۷۵۰ نفر مورد بهره برداری قرار می‌گیرند.

سرپرست سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) همچنین در این سفر از طرح بزرگ صنعتی شرکت آرمان سبز آدینه، طرح صنعتی غذافرآور پنگوئن و طرح توسعه شرکت طبیعت سبز میهن در شهرک صنعتی مامونیه بازدید خواهد داشت.

پایان

همچنین ببینید

1402091609384696328932944 - تاسیس شهر جدید در غرب استان تهران

تاسیس شهر جدید در غرب استان تهران

پایگاه خبری دنیای برند، حسین جنتی مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران گفت: جلسه …

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x