1217a7c8 5430 4122 af9d 9a681109e540 1 660x330 - کلوپ : بعد فینال پارسال از لباس‌های برند رونالدو استفاده نمی‌کنم

کلوپ : بعد فینال پارسال از لباس‌های برند رونالدو استفاده نمی‌کنم

یورگن کلوپ پس از صحبت‌هایی که در هفته‌های گذشته مطرح شد درباره نحوه و دلیل استفاده خود از لباس‌های برند متعلق به کریستیانو رونالدو توضیح داد.

749897 575 - کلوپ : بعد فینال پارسال از لباس‌های برند رونالدو استفاده نمی‌کنم

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، واینالدوم، هافبک لیورپول، اخیرا فاش کرد که سرمربی این تیم پیش از دیدار فینال لیگ قهرمانان برابر رئال مادرید در جلسه ای که برگزار کرده با لباسی از برند کریستیانو رونالدو ظاهر شده و این باعث شوخی و خنده بازیکنان شده است. این تیم در آن بازی برابر رئال مادرید شکست خورد اما سال بعد بار دیگر به فینال لیگ قهرمانان رسیده و توانست با پیروزی برابر تاتنهام در مادرید جام قهرمانی را بالای سر ببرد. 

کلوپ در مراسم جوایز بیلد که به عنوان بهترین مربی سال انتخاب شد، تایید کرد که قصد داشته با استفاده از این لباس ها شرایط را کمی آرام کند هرچند پیش از این آنها را خریداری کرده بوده است. او در این باره گفت: ” بله این درست است. چند سال قبل وقتی در حال خرید بودم به قفسه لباس های رونالدو رسیدم و چندتا برداشتم. هنوز آنها را دارم اما از بعد فینال دیگر استفاده نکردم. در جریان اتفاقات آن بازی ناگهان آن لباس ها را پوشیدم و در جریان جلسه پیش از بازی آنها را تا روی شکمم بالا آوردم. این اتفاق شوخی و خنده دار بود و من بامزه به نظر می رسیدم. “

بیشتر بخوانید:
عرضه عسل آذربایجان با برند کشور ترکیه در بازارهای جهانی

همچنین ببینید

برند تسلا

برند تسلا حدود یک میلیون خودرو در آمریکا را فراخواند

پایگاه خبری دنیای برند، برند تسلا به دلیل اختلالی در «سیستم معکوس اتوماتیک پنجره» برای …