18777236 128 660x330 - ویژه‌برنامه‌های رادیویی برای احترام به شهدای انفجار تروریستی كرمان

ویژه‌برنامه‌های رادیویی برای احترام به شهدای انفجار تروریستی کرمان

شبکه‌های مختلف رادیویی به منظور ادای احترام به شهدای تروریستی کرمان در چهارمین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی ویژه برنامه‌های مختلف و متنوعی را تدارک دیده اند و تیم‌های برنامه‌ساز در کرمان مستقر شده‌اند.

استقرار تیم برنامه ساز رادیو مقاومت و ایران در کرمان

“رفیق شهیدم”، “در امتداد شقایق” و “عصر مقاومت”کاری از شبکه رادیویی مقاومت است که از یک هفته گذشته در کرمان مستقر و به این مهم می‌پردازد.

علاوه بر این؛ تیم برنامه ساز رادیو ایران و فرزندان شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در گلزار شهدای کرمان و بر سر مزار سردار حضور یافتند.

«زیر آسمان ایران» را از رادیو کرمان صدای کریمان بشنوید

رادیو ایران، جمعه ۱۵ دی با همکاری رادیو کرمان، برنامه “زیرآسمان ایران” را روانه آنتن رادیو می‌کند. 

رادیو سلامت در “عزت بی پایان”

برنامه”عزت بی پایان” ویژه برنامه رادیو سلامت در حمله تروریستی به کرمان است. این شبکه در راستای استکبار ستیزی و مبارزه با تروریسم و بزرگداشت مقام شامخ شهدای ترور در حادثه تروریستی کرمان برنامه “عزت بی پایان” را به مخاطبان تقدیم می‌کند.

این برنامه جمعه ۱۵ دی ماه، از ساعت ١٠ صبح به مدت ٩٠ دقیقه روی آنتن شبکه سلامت خواهد رفت. در این برنامه با محوریت حوادث تروریستی در ایران به بازخوانی پرونده اینچنین اتفاقاتی و هدف دشمن از ایجاد اینگونه آشوب‌هایی پرداخته خواهد شد.
حضور کارشناسان خبره سیاسی و بازخوانی حادثه کرمان و پرداخت به شخصیت مبارز والامقام شهید قاسم سلیمانی از بخش‌های این برنامه خواهد بود.‌

از زائرانت هم می‌ترسند” از ایران صدا

شبکه ایران صدا در ساعت‌های ابتدایی وقوع حادثه اقدام به تهیه و انتشار برنامه‌های مختلف کرد.

پایگاه کودک ایران صدا ویژه برنامه “از زائرانت هم می‌ترسند” را به مناسبت حادثه انفجار خونین گلزار شهدای کرمان تولید و منتشر کرده است.

این برنامه نمایشی با موضوع خانواده‌ای که برای شرکت در مراسم سالگرد به کرمان می‌روند، ولی در بین مسیر انفجار رخ می‌دهد و اتفاق‌هایی که بعد از آن رخ می‌دهد و. بر روی پایگاه کودک ایران صدا به آدرس B ۲ n.ir/p ۲۷۹۴۰ قابل دریافت مخاطبان خواهد بود. شاعر و تهیه کننده این برنامه آسیه حیدری شاهی سرایی و راوی آن نساجابربن انصاری است.

علاقه‌مندان برای شنیدن این کتاب گویا می‌توانند اپلیکیشن تلفن همراه ایران صدا را برای سیستم عامل اندروید و IOS از نشانی IRANSEDA.IR به صورت رایگان دریافت کنند.

رادیو قرآن همراه با عزای عمومی در سوگ

در پی اعلام عزای عمومی در کشور بعد از حادثه تروریستی در گلزار شهدای کرمان، جدول پخش این شبکه به منظور ابراز همدردی با مردم شریف ایران و خانواده شهدای حادثه به این مناسبت معطوف شد و تمام برنامه‌های زنده همگام با مخاطبان به سوگواری و برگزاری یادبود پرداختند، از جمله برنامه صبحگاهی “تسنیم” به مدت ۹۰ دقیقه به صورت ویژه به این موضوع پرداخت. پخش آیات و فراز‌هایی قرآنی با هدیه به روح شهدای حادثه، برگزاری “محفل انس با قرآن” مسجد مقدس جمکران، پخش پیام‌های همدردی مخاطبان، ارتباط زنده با گزارشگران مرکز کرمان، پوشش مراسم‌های مرتبط با یادبود و بزرگداشت از جمله اقدامات شبکه رادیوی قرآن است.

«لاله‌های سلیمانی» از رادیو جوان

«لاله‌های سلیمانی» ویژه برنامه بزرگداشت شهدای عملیات تروریستی کرمان که به شهادت جمعی از مردم غیور ایران در حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان جز امروز، جمعه ۱۵ دی از ساعت ۹ الی ۱۲ ظهر روانه آنتن رادیو جوان خواهد شد.

این ویژه برنامه به مناسبت بزرگداشت شهدای عملیات تروریستی کرمان با هدف ابراز همبستگی با آسیب دیدگان، تدارک دیده شد. در این ویژه برنامه به بررسی عواقب این حمله و نحوه پیگیری قانونی و امنیتی آن می‌پردازد.

به منظور آگاهی بخشی، اطلاع رسانی و افزایش هوشیاری عمومی در برابر تهدیدات امنیتی، میزبانان برنامه با تحلیلگران امنیتی و اقتصادی به بحث پرداخته می‌شود.

گفتگو با دکتر محمدرضا قربانی فعال رسانه و کارشناس و تحلیل‌گر مسائل سیاسی و ارتباط با دکتر میعادفر رئیس اورژانس کشور در خصوص تعداد شهدا و شرایط مصدومین از دیگر بخش‌های این ویژه برنامه بود.

علاوه بر اینها؛ گزارشگران حاضر در صحنه تروریستی با مسئولین استانی و کشوری درباره آخرین اخبار از حادثه دیروز، گفتگو کرد. در نهایت با کارشناسان مختلف درباره بررسی ابعاد این حادثه و اهداف جنایتکاران به بحث و گفتگو پرداخت.

هر طرف صدای تو” از رادیو صبا

شبکه رادیویی صبا در ویژه برنامه «هرطرف صدای تو» در تعامل با مخاطبان به بازتاب احساسات مردمی در حادثه تروریستی کرمان پرداخت.

شنوندگان با ارسال پیامک به سامانه ۳۰۰۰۰۱۰۵۵ و تماس با تلفن‌های برنامه با خانواده‌های شهدا ابراز همدردی و همدلی کردند.

گفتگو با مسئولین در”پارک شهر” رادیو تهران

در برنامه”پارک شهر” رادیو تهران پیرامون جزئیات و حواشی رویداد حادثه گلزار شهدای کرمان با آقای جلالی، معاون سیاسی استاندار کرمان، آقای خالدی سخنگوی اورژانس و دکتر حسینی معاون سیاسی سازمان بسیج مستضعفین گفتگو شد.

انعکاس اخبار روزنامه‌ها در”روزی نو” رادیو اقتصاد

“روزی نو” از رادیو اقتصاد امروز در بخش خبری به انعکاس اخبار حادثه تروریستی کرمان در روزنامه‌ها پرداخت و ارتباط تلفنی با گزارشگر مرکز کرمان، فتانه نجابتی برقرار کرد. علاوه بر این؛ در برنامه “روی خط اقتصاد” اخبار مختلف این حادثه منعکس شد.

ما ملت شهادتیم” از رادیو معارف

رادیو معارف روز جمعه ساعت ۹ تا ۱۱ صبح به پوشش خبری و رسانه‌ای از مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی کرمان می‌پردازد. روشنگری درباره رذالت و دشمنی دشمنان ملت ایران و حاج قاسم سلیمانی با مقاومت منطقه. گزارش مردمی از کرمان، انعکاس نظرات و پیام‌های حماسی و ابراز تسلیت مردم از دیگر بخش‌های این ویژه برنامه است.

از دیگر مضامینی که امروز در این برنامه پرداخته شد می‌توان به موضوع بررسی ابعاد حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان و تبیین اهداف دشمن از چنین جنایت‌های وحشیانه‌ای علیه مردم، اطلاع رسانی مراسم تشییع شهدا. گزارش از کرمان و محل شهادت هم وطنان و… اشاره کرد.


منبع

همچنین ببینید

12515849 393 310x165 - «رئیس کل» به شبکه نمایش خانگی آمد

«رئیس کل» به شبکه نمایش خانگی آمد

مستند «رئیس کل» درباره محسن نوربخش از چهره‌های مطرح اقتصادی در ایران از شبکه خانگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *