046be0d3 ac99 4df1 8d67 389440b32799 660x330 - سیستم عامل جدید برند هواوی با نام هنگ منگ

سیستم عامل جدید برند هواوی با نام هنگ منگ

گزارش‌ها حاکی از آن هستند که هواوی در حال حاضر تلفن همراهی که به سیستم‌ عامل جدید این کمپانی به نام هنگ منگ مجهز شده است را تست می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند– به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی venturebeat، عرضه تلفن همراه مجهز به سیستم‌ عامل هنگ منگ می‌تواند نقطه عطفی برای کمپانی هواوی به‌عنوان دومین تولید کننده بزرگ تلفن همراه هوشمند در سراسر جهان باشد، زیرا دولت آمریکا دسترسی این کمپانی به سیستم‌ عامل اندروید را با تحریم‌های خود تهدید کرده است.

این دستگاه به قیمت ۲۸۸ دلار به بازار عرضه خواهد شد و به همین دلیل می‌توان آن را در جرگه دستگاه‌های رده پایین بازار قرارداد.
البته هواوی هنوز به تائید یا رد فروش چنین این تلفن همراهی اقدام نکرده است.

 1 mid - سیستم عامل جدید برند هواوی با نام هنگ منگ

مقامات هواوی پیش‌ از این هنگ منگ را به‌عنوان سیستم‌ عاملی که برای محصول اینترنت اشیاء طراحی شده است، معرفی کرده بودند.
این کمپانی در ماه گذشته اعلام کرده که اولین دستگاه‌های اصلی مجهز به هنگ منگ احتمالا تلویزیون‌های هوشمند برند آنر خواهند بود و احتمال عرضه زودهنگام آن روی تلفن‌های همراه را رد کردند.

لیانگ هوا در طی هفته گذشته در رخدادی که برای نمایش دستاوردهای این کمپانی در نیمه اول سال ۲۰۱۹ میلادی ترتیب شده بود اظهار داشت که هواوی ترجیح می‌دهد که برای تلفن‌های همراه خود از سیستم‌ عامل اندروید متعلق به کمپانی گوگل استفاده کند و هنگ منگ استراتژی بلندمدت این کمپانی خواهد بود.

لازم به ذکر است که هواوی از ماه می مرکز تنش‌های سیاسی میان ایالات‌متحده و چین بوده و از آن زمان ترامپ این کمپانی را در فهرست نهادهای ممنوعه قرارداد و تجارت کمپانی‌ها و تأمین‌کنندگان آمریکایی با این کمپانی را ممنوع کرد.
البته این تحریم‌های شدید هم‌اکنون با ارائه برخی مجوزها به نهادهای آمریکایی برای تجارت با هواوی آسان‌تر شده است اما فشارهای سیاسی همچنان از سوی این دولت ادامه دارد.

به‌ این‌ ترتیب باید منتظر بود و دید که آیا خبر مرتبط با تست اولین تلفن همراه مجهز به هنگ منگ حقیقت دارد؟

همچنین ببینید

پردرآمدترین یوتیوبرها

اعلام فهرست پردرآمدترین یوتیوبرهای ۲۰۲۱؛ جوان ۲۳ ساله با ۵۴ میلیون دلار صدرنشین شد

پایگاه خبری دنیای برند، جیمی دونالدسون، جوان ۲۳ ساله آمریکایی که بیشتر با نام مستربیست(MrBeast) …