موافقت دادگاه آمریکایی با اعلام ورشکستگی یک برند معروف کالاهای لوکس

موافقت دادگاه آمریکایی با اعلام ورشکستگی یک برند معروف کالاهای لوکس

برند فروشگاه های زنجیره ای کالاهای لوکس “نیمان مارکوس” اعلام کرد که دادگاه فدرال آمریکا با درخواست این شرکت مبنی بر اعلام ورشکستگی موافقت کرده و مجوز دسترسی به وام ۶۷۵ میلیون دلاری را برای آن صادر کرده است.

پایگاه خبری دنیای برند، به نقل از رویترز، برند فروشگاه های زنجیره ای کالاهای لوکس “نیمان مارکوس” روز جمعه اعلام کرد که دادگاه فدرال آمریکا با درخواست این شرکت مبنی بر اعلام ورشکستگی موافقت کرده و مجوز دسترسی به وام ۶۷۵ میلیون دلاری را برای آن صادر کرده است.

با این حکم دادگاه، ادامه فعالیت شرکت فروشگاه های زنجیره ای نیمان مارکوس در طی جلسات بررسی دادخواست این برند امکان پذیر شده است و این برند قادر به پرداخت حقوق کارکنان و فروشندگان خود نیز خواهد بود.

تأیید “موقت” اعلام ورشکستگی این شرکت توسط دادگاه منطقه جنوبی تگزاس، بخش هیوستون، یک روز پس از آن صورت گرفت که این شرکت دادخواست ورشکستگی خود را در پی رکود ناشی از شیوع ویروس کرونا به دادگاه ارائه کرده بود.

برند نیمان مارکوس روز پنجشنبه در دادگاه فدرال هیوستون اعلام ورشکستگی کرد و اظهار داشت با وام دهندگان بر سر بودجه ۶۷۵ میلیون دلاری توافق کرده است تا بتواند فعالیت اقتصادی خود را مجدداً سازماندهی کند.

این برند فروشگاه های زنجیره ای که مرکز آن در دالاس واقع شده است قصد دارد برای تسویه ۴ میلیارد دلار از بدهی های خود، کنترل این شرکت را به وام دهندگان واگذار کند. بدهی این شرکت در حال حاضر حدود ۵ میلیارد دلار تخمین زده می شود.

این شرکت همچنین پیش بینی کرده است که اوایل فصل پاییز جلسات دادگاه برای بررسی دادخواست این شرکت تحت فصل ۱۱ قانون ورشکستگی آمریکا به اتمام خواهد رسید و یک بسته ۷۵۰ میلیون دلاری از وام دهندگان خود دریافت خواهد کرد.

همچنین ببینید

یکه‌تازی ایلان ماسک در ثروت اندوزی

یکه‌تازی ایلان ماسک در ثروت اندوزی

پایگاه خبری دنیای برند، ثروت ایلان ماسک، کارآفرین و مدیرعامل تسلا به ۲۴۹ میلیارد دلار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *