3294128 600x330 - محصولات زیستی ایرانی به بازارهای جهانی وارد شدند

محصولات زیستی ایرانی به بازارهای جهانی وارد شدند

تلاش ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای تحقق توسعه تولید محصولات زیستی در کشور به سمت تعریف یک نماد ملی حرکت کرده است.

پایگاه خبری دنیای برند به نقل از  خبرگزاری مهر، به نقل از معاونت عملی و فناوری، یک نماد ملی برای محصولات زیستی ایرانی تعریف می شود. نمادی ایرانی و بومی که در همه دنیا با یک نام و نشان شناخته می شود. تلاش ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای تحقق توسعه تولید محصولات زیستی در کشور به سمت تعریف یک نماد ملی حرکت کرده است.

ایران باید خودکفا شود. این یک شعار نیست. یک باور است که باید در ذهن و دل همه ایرانیان بنشیند. باوری که می تواند ایران را به خودباوری و استقلال برساند. استقلالی که اساسی ترین نیاز کشور در روزهای تحریم و تنهایی است.

در این میان تلاش برای خودکفایی ایران در میان دانشمندان و متخصصان توجیه بیشتری دارد. دانشمندانی که می توانند با تولید محصولات مورد نیاز کشور، ایران را به کشوری توانمند و خودکفا تبدیل کنند. نخبگان و سرآمدان علمی که با تجاری سازی ایده های خود آینده کشور را تضمین می کنند.

زیست بوم فناوری و نوآوری یکی از زیرساخت هایی است که برای توسعه علمی و فناوری در کشور ایجاد شده است. زیست بومی که هدف آن کمک به صاحبان ایده و خلاقانی است که در مرز دانش فعالیت می کنند و مسیر پیشرفت علمی کشور را هموار می سازند.

ایران کشوری است که در حوزه زیست فناوری توسعه یافته و جزء کشورهای پیشرو در این زمینه است. پیشرفت هایی که نام محصولات زیستی ایرانی را در دنیا بلندآوازه کرده که این مهم با تلاش مدیران، بازیگران و سرآمدان زیستی در کشور محقق شده است.

تعریف برندی ایرانی برای محصولات زیستی تولید شده در کشور یکی از اهدافی است که ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دنبال می کند. برندی که بتواند کالاها و محصولات تولیدی ایرانی را در یک قاب مشترک تعریف کند. یک قاب ایرانی و بومی که نام ایران را به بازار جهانی زیستی معرفی کند.

تعریف نماد ایرانی برای محصولات بومی یک ضرورت انکارناپذیری است که می تواند به شناساندن توانمندی‌های ایران در حوزه علم و فناوری، موثر باشد. محصولاتی که با تلاش های صورت گرفته در زیست بوم فناوری و نوآوری پلو به پهلوی محصولات مشابه خارجی می زنند و چیزی کم از این محصولات ندارند.

همچنین ببینید

بیمه ورزشی آنلاین

بیمه ورزشی آنلاین با ارزان ترین قیمت را چگونه بخریم؟

پایگاه خبری دنیای برند، بیمه ورزشی جزو بیمه‌های حوادث است که تمام ورزشکار‌های حرفه‌ای و …