برندسازی

لزوم برندسازی مس زنجان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان ادامه داد: بر لزوم برندسازی مس زنجان اشاره کرد و گفت: مس استان به صورت سنتی تولید می شود و این امر باعث شده در کشور مطرح باشد. تمام کارگاههای بزرگ مسگری زنجان با برندهای ثبت شده فروش مس خود را انجام می دهند.

پایگاه خبری دنیای برند، امیر ارجمند گفت: صنعت مس بیش از هزار و ۵۰۰ سال در استان زنجان قدمت دارد، این استان یک هزار و ۲۵۰ کارگاه مسگری دارد که بیش از هشت هزار تن مس در استان تولید می کنند.

وی افزود: کارگاه‌های صنایع‌دستی استان فعالیت می‌کنند وهر چند تولیدات در شرایط کنونی با حجم کمی صورت می‌گیرد و صنعت مس بیشترین خسارت از کرونا را دیده است

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان گفت: نبود واحدهای فرآوری مس مهمترین بخش افزایش بهره وری است و فعال شدن معادن مس کلید حل مشکل مسگر زنجانی باشد. فروش صنایع‌دستی به‌ویژه مس به صورت فصلی است و در ایام عید و فصل تابستان شاهد پیک استقبال از تولیدات در این عرصه هستیم، اما شرایط کرونایی باعث شد تا فروش این تولیدات کاهش پیدا کند.

ارجمند افزود: مسگری یکی از رشته‌های صنایع دستی اصیل و بومی استان زنجان است که قدمت زیادی دارد و مس و ظروف مسی طی سالیان دراز جایگاه بالایی در صنایع دستی استان داشته و یکی از شناخته شده‌ترین محصولات صنایع دستی استان در بین مردم است.

پایگاه خبری دنیای برند را در اینستاگرام دنبال کنید

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان ادامه داد: بر لزوم برند سازی مس زنجان اشاره کرد و گفت: مس استان به صورت سنتی تولید می شود و این امر باعث شده در کشور مطرح باشد. تمام کارگاههای بزرگ مسگری زنجان با برندهای ثبت شده فروش مس خود را انجام می دهند.

منبع: مهر

همچنین ببینید

New Italian electric cars are on the way 310x165 - خودروهای برقی جدید از برند خودروساز ایتالیایی

خودروهای برقی جدید از برند خودروساز ایتالیایی

پایگاه خبری دنیای برند، لانچیا خودروی کوچک یپسیلون جدید را در ماه فوریه در طرح …

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x