قدردانی رئیس جمهور از وزیر صمت برای تداوم و ارتقای تولیدات صنایع معدنی در شرایط تحریم و تسریع در ساخت طرح آلومینیوم جنوب

قدردانی رئیس جمهور از وزیر صمت برای تداوم و ارتقای تولیدات صنایع معدنی در شرایط تحریم و تسریع در ساخت طرح آلومینیوم جنوب

پایگاه خبری دنیای برند،

دکتر حسن روحانی، رئیس جمهور کشورمان در آیین افتتاح مجتمع آلومینیوم جنوب که به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در محل این واحد در استان فارس برگزار شد، از تلاش های وزیر صنعت، معدن و تجارت برای سرعت بخشیدن به تکمیل این طرح و همچنین اقدامات انجام شده برای عبور از تحریم ها در حوزه صنایع معدنی قدردانی کرد.

دکتر حسن روحانی گفت: لازم می دانم بابت ۲ موضوع مهم از وزیر صنعت، معدن و تجارت قدردانی کنم، تشکر اول من از آقای رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت بابت این مسئله است که صنایع معدنی کشور در مرحله اول تحریم ها با مشکلاتی مواجه شد که شخص شما و مجموعه وزارت صمت در این خصوص کار بزرگی انجام داد و هیچ واحدی متوقف نشد.

وی افزود: تشکر بعدی من همین طرح آلومینیوم جنوب است که در یک زمان بندی مناسب و در دوره کوتاهی به ثمر نشست و این می تواند الگویی برای سایر طرح های کشور شود.

رئیس جمهور کشورمان تاکید کرد: در مجموع در این حوزه کار بزرگی انجام گرفته است و این طرح یکی از آثار برجام در سال ۹۴ بود که امروز تکمیل و وارد مرحله تولید شده است.

دکتر حسن روحانی با اشاره به برخی آمار ارائه شده از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص افزایش تولیدات فلزات اساسی کشور در طول سال ۹۸، گفت: در صنعت آلومینیوم با اجرای این طرح و همچنین مجتمع صنعتی جاجرم تولید آلومینیوم ۲ برابر شده است و این افتخار دولت تدبیر و و امید است که در این حوزه با رشد ۱۰۰ درصدی مواجه شدیم.

رئیس جمهور همچنین توضیحات ارائه شده از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت در راستای توسعه صنایع بالادستی صنعت آلومینیوم و همچنین صنایع پایین دستی طرح آلومینیوم جنوب امیدوار کننده توصیف کرد و از همه تلاشگران این عرصه تقدیر و تشکر کرد.

پایان

 

همچنین ببینید

طراحی لوگو و تاثیر در برندینگ

طراحی لوگو و تاثیر در برندینگ

پایگاه خبری دنیای برند، لوگو  بخشی مهم از هر برند است. باید بدانید که طراحی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *