فعالیت کارکنان برند تسلا از هفته آینده

فعالیت کارکنان برند تسلا از هفته آینده

پایگاه خبری دنیای برند، در حالی که هنوز دستورالعمل دولت برای ماندن در خانه در منطقه خلیج سانفرانسیسکو پا برجاست، برند خودروسازی تسلا به برخی از کارکنان خود اعلام کرد که از هفته آینده دوباره به کار خود در تنها کارخانه مونتاژ در آمریکا در این منطقه باز گردند.

سرپرستان بخش رنگ آمیزی خودرو و سنگ زنی برند تسلا در شهر فریمانت در ایالت کالیفرنیا به برخی از کارگران اعلام کردند که در تاریخ ۲۹ آوریل گزارش حضور خود را به این مرکز بدهند.

در پیامهای ارسالی به کارکنان و کارگران که به رؤیت بلومبرگ نیز رسیده است، مقامات برند تسلا از کارکنان خود خواسته اند تا درباره حضور خود در این کارخانه اعلام نظر کنند.

این سازنده خودروهای برقی قبلاً به کارگران خود ابلاغ کرده بود که قرار است تولید عادی خود را در کارخانجات آمریکا در تاریخ ۴ مه یعنی یک روز پس از پایان یافتن اقدامات بهداشتی منطقه خلیج سانفرانسیسکو، از سر بگیرد.

بحث در مورد اینکه چه زمانی برای بازگشایی کارخانه های خودروسازی ایمن خواهد بود، اکنون موجب برخی اختلافات در این صنعت شده است.

در حالیکه خودروسازانی مثل برند فولکس واگن، برند تویوتا، و برند هیوندا اعلام کرده اند که قصد دارند اوایل ماه آینده فعالیت خود را از سر بگیرند، اتحادیه کارگران خودرو اعلام کرده است که زمان مورد نظر خیلی زود است و برای کارکنان این شرکتها خطرناک خواهد بود.

منبع: بلومبرگ

همچنین ببینید

صیانت از برند صادراتی ایران را باید جدی بگیریم

صیانت از برند صادراتی ایران را باید جدی بگیریم

مدیرکل دفتر اروپا و آمریکای سازمان توسعه تجارت ایران گفت: صیانت از برند صادراتی ایران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *