ظرفیت برند انگور ملایر

ظرفیت برند انگور ملایر؛ فرصتی بزرگ برای جذب توریست

معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر بر لزوم توجه به کلیه اسناد بالادستی در زمینه تدوین برنامه‌ها و سیاست‌های آینده اشاره و اظهار کرد: ظرفیت برند انگور به عنوان فرصتی بزرگ و جاذبه‌ای مهم برای جذب توریست و علاقمندان طبیعت گردی و دوستداران سنن و آئین‌های تاریخی به شمار می‌رود.

‌به گزارش ایسنا، قدرت اله ولدی دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه در نشست مشترک با مدیر و کارکنان جهاد کشاورزی ملایر، فرآوری انگور و استفاده از ظرفیت ایجاد شده ثبت جهانی انگور ملایر را وظیفه و رسالتی همگانی بخصوص در حوزه مدیریت جهاد کشاورزی عنوان کرد.

وی افزود: ما موظفیم به پاس تحقق این رخداد مهم، جشن بزرگ و درخوری با حضور مقامات ارشد ملی و بینالمللی در شهرستان برگزار کنیم تا ملایر بیش از پیش شناسایی و ظرفیت‌های آن دیده شود.

ولدی به تنوع بخشی به محصولات، افزایش کشت‌های گلخانه‌ای، مراقبت در توزیع به هنگام نهاده‌های دامی، کود و دیگر ملزومات کشاورزان، اشاره و اظهارکرد: با دقت ویژه ای مسائل مربوط به حوزه کشاورزی، باغداری و دام و طیور شهرستان را دنبال می‌کنیم و در راستای بررسی بیشتر و دقیق‌تر هر یک از مسائل خاص این حوزه جلسات تخصصی برگزار می‌شود.

فرماندار ویژه ملایر با تأکید بر اینکه باید بکوشیم تا در حوزه کشاورزی محصولی با کیفیت، سالم، ارزان و با قابلیت صادرات را تولید کنیم، افزود: اگر تولید ما با استفاده از دانش نوین و افزایش بهره‌وری رشد کند، سطح درآمد و ثروت اجتماعی و مردم نیز افزایش می‌یابد.

وی به بررسی مسائل و چشم اندازهای حوزه کشاورزی شهرستان پرداخت و به جایگاه مهم اقتصادی، کشاورزی و فرهنگی ملایر در استان همدان و غرب کشور اشاره کرد.

ولدی از مدیران جهاد کشاورزی خواست تا با بررسی تمامی جوانب و تهدیدات و فرصت‌های محتمل پیش رو، گزارشی از وضعیت کنونی، اهداف تعیین شده و ابزارها و راه‌های دسترسی به آن اهداف را تهیه و برای سیاست‌گذاری و هدایت نیروها به فرمانداری ارسال کنند.

همچنین ببینید

خودروی مسکویچ روسیه

خودروی مسکویچ روسیه درکنار ۱۰ برند پرفروش

پایگاه خبری دنیای برند، خودروی مسکویچ روسیه برای اولین بار در ۱۰ برند پرفروش قرار …