صنایع دستی

صنایع دستی، نماد روح قابل لمس یک ملت

پایگاه خبری دنیای برند، در هر نقطه از جهان صنایع و هنرهای فراوانی وجود دارد که فقط در آن منطقه یافت می شود.از صنایع دستی بومیان استرالیا گرفته تا مجسمه های چوبی آفریقایی، هر کدام قصه هایی از فرهنگ و رسوم و باورهای گذشjگان را در دل خود جای داده اند

مجسمه سازی سمبل روح جامعه آفریقا است.این هنر که با ابزار ساده ای از جمله چاقو و چکش و… انجا م می شود ،طرحها و مفاهیمی خاصی را به بیننده القاء مینماید، برای مثال اگر زنی فرزند دختر بخواهد، عروسکی با سرتخم مرغی انتخاب می کند ودرصورت تمایل به داشتن فرزند پسر، عروسکی با سر چهارگوش ودرنهایت درصورت انتخاب فرزند سالم عروسک با سرگرد انتخاب می نماید.

وقتی در دل تاریخ می نگریم میبینیم که  بشر برای بیان احساسات مختلف گاهی به ساخت اثری هنری روی آورده است.گاهی این آثار حاصل تلاشی برای بقا بوده است و گاهی این صنعت نمایشی برای اعتقادات و مذهب ها بوده است.فصل مشترک همه اینها ارتباط این آثار با روح انسان است.شاید به همین دلیل است که علاقه مندان به این اثار ارتباط عاطفی با این آثار بر قرار میکنند و متعصبانه آنها نگاه می کنند.

is made in 1 722x1024 - صنایع دستی، نماد روح قابل لمس یک ملت

در ایران صنایعی مانند سرمه دوزی ،میناکاری ،قلاب دوزی و… از جمله مواردی هستند که پیشینه تاریخی دارند و طرفداران زیادی را در جهان به سمت خود جذب نموده اند.

is made in 2 1024x1024 - صنایع دستی، نماد روح قابل لمس یک ملت

اگر به عمان سفر کنید، به دلیل وجود چوبهایی با کیفیت بسیار بالا در این کشور، صندوقچه های تزیین شده به نام مندو خواهید دید که بخشی از صنایع دستی این سرزمین می باشد

ابریشم بافی از هنرهای دیرینه سرزمین افغانستان است.در این کشور صنایع دستی بسیاری وجود دارد که البته به دلیل ناشناخته بودن آن ازچشم مردم جهان پنهان مانده است.

 

خرید آثار هنری

دسترسی و خرید این آثار زیبا و ارزشمندهمواره از دغدغه های علاقه مندان به این صنایع در جهان بوده است.عدم آشنایی بااین صنایع، روش خرید،جابجایی وجه ،مشکلات حمل و نقل کالا،عدم اعتماد به فروشنده از جمله مشکلات خرید آثار هنری و صنایع دستی مابین کشورها می باشد.

 

 

فروشگاه اینترنتی ismadein

برای خرید کالاها در عرصه بین المللی می توان از فروشگاههای اینرتنی زیادی از جمله آمازون و… استفاده نمود. در این میان تنها سایتی که اختصاصی برای فروش صنایع دستی و آثار هنری طراحی شده ismadein.com   می باشد.

فروشگاه اینترنتی  ismadeinبزرگترین درگاه ارتباطی در بین علاقه مندان به صنایع دستی کشورهای مختلف میباشد.این وبسایت که در سال ۲۰۱۹ میلادی طراحی شد برندهای بسیاری از  سرتاسر جهان  را در خود جای داده است. برندهایی مانند لادسا،دارچین و….از جمله تامین کنندگان کالاهای این سایت هستند.

با توجه به تعدد صنایع دستی و آثار هنری وجود یک سامانه جامع اطلاع  رسانی و خرید و فروش بسیار حائز اهمیت است.به دلیل نبود دانش در زمینه ساخت صنایع دستی و همچنین ناشناخته بودن روش های تولید و ساخت این آثار کلاه برداری های زیادی در صنعت خرید و  فروش این محصولات اتفاق می افتد.به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم تا با طراحی یک سامانه جامع برای معرفی ،خرید وفروش،اموزش در زمینه صنایع دستی و آثار هنری خدمتی را به این عرصه ارائه دهیم.در این بخش به بررسی برخی اهداف این سایت می پردازیم

 

اهداف سایت:

مرجع اطلاعات صنایع دستی مختلف در جهان:

این وبسایت شامل اطلاعات وسیعی از صنایع دستی در کشورهای محتلف جهان میباشد.شما میتوانید راجع به تاریخچه هر محصول ،تولیدکننده آن،مشخصات فیزیکی و… اطلاعاتی جامع کسب نمایید

 

تهیه هر چیزی در هر نقطه از دنیا به سفارش شما:

شناخت همه اثار هنری و صنایع دستی کار بسیار مشکلی است و شاید باتجربه ترین افراد در این زمینه هم توانایی شناخت همه اثاررا نداشته باشد.در این فروشگاه اینترنتی شما قادر خواهید بود اگر محصولی را در نقطه خاصی در دنیا می شناسید آنرا به ما معرفی کنید تا برای شما تهیه کنیم.

 

نبوددرگاهی برای معرفی برای این صنایع در مناطق دورافتاده

استعدادهای بسیاری در سرتاسر جهان وجود دارد که به دلایل زیادی از جمله نبود امکانات،فقر،عدم حمایت دولت ،جنگ یا… ناکاممانده اند. ما در ismadein.com  به سراغ نقاط دوره افتاده رفته ایم تا نظر علاقه مندان را به این آثار جلب نماییم.

 

حل مشکل تامین صنایع دستی در هر کشور برای علاقه مندان وخریداران  (یعنی مثلا شما نمیتوانید به راحتی اثار هنری در کشور سودان را خرید کنید)

با توجه به فاصله جغرافیایی بین کشورها این فروشگاه امکان خرید هر محصول در هر کجای جهان را به شما می دهد.فقط کافیست کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید تا بتوانید کلیه صنایع دستی قابل دسترس را مشاهد نموده و خرید نمایید

 

حل مشکل حمل و نقل کالا بین خریدار و فروشنده در سرتاسرجهان

با توجه به عدم آشنایی خریداران و علاقه مندان و خریداران صنایع دستی به پروتکلهای حمل و نقل و همچنین حساس بودن برخی اثار در حین حمل نمودن(شکستگی،آسیب فیزیکی و…) ما متعهد به حمل بدون آسیب برای شما هستیم.

 

ارائه یا دریافت نمایندگی محصولات  در دیگر شهر ها یا کشور ها

بسیاری از برندها در این صنعت خواستار ارائه نمایندگی به دیگر نقاط جهان هستند.با این روش هم سود بیشتری خواهند نمد و هم محصولات خود را در مکانی دیگر با سرمایه شخص دیگری ارائه می نمایند.از طرفی برخی فروشگاه ها هم به دنبال تامیین کنندگانی برای کالاهای پرفروش هستند.در این فروشگاه ما این خدمات را به کسب و کارها را ارئه میدهیم.

 

ارائه محصولات در نمایشگاه های بین المللی

تیم بازرگانی این فروشگاه جهت ارائه بهتر محصولات دربرخی نمایشگاه های بین المللی صنایع دستی و اثار هنری شرکت می نماید تا علاقه مندان بتوانند با تامیین کنندگان این مجموعه بیشتر اشنا شوند

 

امکان جذب سرمایه گذار

در بخشی از این سایت بخشی افرادی که دارای استعدادی درزمینه صنایعدستی ویا اثار هنری هستند نمونه ای از محصول تولیدی خود را ارائه می نمایند ودرخواست سرمایه گذار می نمایند. افرادی که تمایل به سرمایه گذاری دارند می توانند با آن شخص تماس بگیرند.

 

امکان استخدام هنرمند

برندهایی که نیاز به استخدام هنرمندان و افرادی دارند که بتوانند درتولید محصولات به انها کمک کنند ویا به دنبال استعداد خاصی برای توسعه محصولات خود هستند می توانند در حساب خود در این سایت درخواست خود را ثبت کنند.

 

امکان خرید آثار هنری کمیاب

برخی آثار هنری به دلیل ناشناخته بودن ،قیمت بالا،روش تهیه ، تولید فصلی  و دلایل دیگر برای همه قابل دسترس نیستند.ما در  ismadein.com سعی بر آن داریم صنایع دستی کمیاب را در اختیار شما قرار دهیم

 

فروش کالاهای دست دوم:

یکی دیگر از بخش های پرکاربرد این سایت مربوط به فروش کالاهای دست دوم می باشد. هر شخص میتواند اثر هنری یا صنایع دستی را که مدتی استفاده نموده است در این بخش قرارداده و بفروشد.ثبتنام کنندگان در این قسمت می توانند افراد عادی یا کسب و کارهای مرتبط با صنایع دستی باشند.

 

تحاتر کالا:

با توجه تنوع  کالاهای صنایع دستی و همچنین هزینه نسبتا بالا برای برخی از این کالاها ، ما امکانی در اینجا قرار دادیم که هر شخص یا کسب و کار بتواند کالای خود را با کالای شخص دیگری تعویض نماید بدون انکه پولی ردوبدل شود

 

صادرات و واردات:

با توجه به اینکه این سامانه  دیتابیس کاملی از کسب و کارها و تولید کنندگان و استعدادها را در زمینه صنایع دستی در بر دارد.تاجرانی که نیازمند کالای خاصی باشند ویا قادر به تولید و ارائه کالایی باشند می توانند در این بخش ثبتنام نموده و درخواست خود را مطرح نمایند.

 

این مطلب، خبرآگهی است و پایگاه خبری دنیای برند درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

همچنین ببینید

The difference between Small Business switches and Cisco Catalyst 310x165 - تفاوت سوئیچ های Small Business و کاتالیست سیسکو

تفاوت سوئیچ های Small Business و کاتالیست سیسکو

پایگاه خبری دنیای برند، وئیچ یا همان سوئیچ شبکه (network switch) یک دستگاه است که …

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x