19116522 491 660x330 - شبکه تهران «عاری از گناه» می‌شود

شبکه تهران «عاری از گناه» می‌شود

سریال «عاری از گناه» در گونه جنایی، درام و هیجانی محصول انگلیس در سال ۲۰۲۲ قرار است از شبکه تهران سیما پخش شود.

مدیر دوبله این سریال درام و جنایی علیرضا باشکندی و صدابردار آن فرشید فرجی است. بابک اشکبوس، آرزو امیربدری، فاطمه برزویی، علی بیگ محمدی، جواد پزشکیان، ارسلان جولایی، مریم رادپور، منوچهر زنده دل، حسین سرآبادانی، زهرا سوهانی، پریا شفیعیان، امیرمحمد صمصامی، مهسا عرفانی، پویا فهیمی، کوروش فهیمی، امیرصالح کسروی، علی همت مومیوند، بهمن هاشمی، صنم نکواقبال، آزیتا یاراحمدی و علیرضا باشکندی، این اثر را دوبله کرده اند.

در خلاصه این سریال آمده است: سه سال گذشته، اما استلا هنوز هم با غم از دست دادن دخترش کنار نیامده است. با این حال چارلز، قاتل دخترش پیغامی می‌دهد و از او می‌خواهد که به دیدنش برود. استلا به دیدن چارلز می‌رود و برای اولین بار به قاتل بودن او مشکوک می‌شود. آنها به کمک یکدیگر به حقیقت پی می‌برند و قاتل دختر را پیدا می‌کنند.

یک ایده جذاب و اجرایی قابل قبول سریال در پرداخت شخصیت‌ها خوب عمل می‌کند و بازیگران به خوبی از عهده اجرای نقش‌ها برآمده اند ضمن اینکه سریال جنبه آگاهی و بخش و هشداردهنده به والدین و خانواده‌ها در مورد فرزندان نوجوان آنها نیز دارد.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روند‌های ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی تهران، برای مخاطبان پخش شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

همچنین ببینید

12516191 874 310x165 - برگزاری نمایشگاه «دست آفریده‌های عاشورایی» در کوشک باغ هنر 

برگزاری نمایشگاه «دست آفریده‌های عاشورایی» در کوشک باغ هنر 

در کوشک باغ هنر واقع در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد و با همکاری اداره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *