f2427449 a831 4763 8fd2 6c13dd9442d2 660x330 - سلامت اداری و صداقت، برند سازمان جهاد کشاورزی کردستان است

سلامت اداری و صداقت، برند سازمان جهاد کشاورزی کردستان است

 رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: سلامت اداری و صداقت برند مجموعه سازمان جهاد کشاورزی در استان است و ما باید با تمام توان در راستای حفظ این برند و ارتقا جایگاه مجموعه تلاش کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، خالد جعفری شامگاه یکشنبه در مراسم تجلیل از کارمندان نمونه جهاد کشاورزی استان کردستان با تاکید بر اینکه همکاری و تعامل حاکم در مجموعه جهاد کشاورزی کردستان بی سابقه و مثال زدنی است، اظهار داشت: همراهی و همفکری در مجموعه عاملی برای پیشبرد اهداف سازمانی و بدست آوردن افتخاراتی برای این مجموعه شده است.

وی به دست آورد تصویب سه طرح پییشران در بخش کشاورزی استان اشاره کرد و افزود: این طرح ها در مجامع مختلف استانی و کشور با پیگیری و جدیت استاندار کردستان در سطح ملی و با مقامات ارشد کشور به تصویب رسیده و اکنون در مرحله تامین اعتبار قرارد دارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان ادامه داد: طرح تبدیل یک صد هزار هکتار از اراضی دیم استان به آبی، طرح ۵۰ هزار هکتاری توسعه باغات آبی و دیم در کردستان و افزایش تولید ۱۳ هزار تن گوشت قرمز در استان، سه طرح پیشران حوزه کشاورزی است که در آینده تحول عظیمی در بخش کشاورزی و اقتصاد استان ایجاد خواهد کرد.

تسهیلات مورد نیاز برای اراضی دیم

جعفری یادآور شد: بر اساس برآوردهای صورت گرفته، برای تبدیل یک صد هزار هکتار از اراضی دیم استان به آبی، هشت هزار میلیارد تومان اعتبار لازم است و برای ایجاد ۵۰ هزار هکتار باغ آبی و دیم هم حدود ۳۲۰ میلیارد تومان اعتبار تملکی و یک هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی مورد نیاز است.

وی بیان کرد: از هفته دولت سال ۹۶ تا کنون ۲۵۰ میلیارد تومان برای اجرای شبکه های فرعی آبیاری در استان هزینه شده و حجم کاری برابر با ۱۵ هزار و ۳۰۰ کیلومتر کانال، ۱۸ هزار کیلومتر لوله و ۴۳ هزار کیلومتر نوار تیپ در مزارع کشاورزان استان اجرا شده است.

شایعه نارضایتی کشاورزان از کاهش قیمت خیار

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان به شایعاتی در خصوص نارضایتی کشاورزان از کاهش قیمت خیار در فضای مجازی نیز اشاره کرد و گفت: طی بازدیدهایی که از مزارع خیار استان به همراه خبرنگاران انجام شد، این اخبار شایعاتی بیش نبوده و خلاف واقعیت قیمت فروش خیار بوده است.

recivedcopy - سلامت اداری و صداقت، برند سازمان جهاد کشاورزی کردستان است

جعفری از راه اندازی مرکز خرید حمایتی گوجه فرنگی در شهرستان کامیاران خبر داد و افزود: در راستای حمایت از کشاورزان سازمان تعاون روستایی استان به صورت حمایتی گوجه فرنگی تولیدی کشاورزان را خریداری کرده و به کارخانه های فرآوری محصولات کشاورزی در کشور تحویل خواهد داد.

وی با تاکید بر اینکه سلامت اداری یک موضوع بسیار حساس در سازمان جهاد کشاورزی کردستان است اظهار داشت: این سازمان بهترین دستگاه برای خدمت به مردم است و خدمت صادقانه و مسئولیت پذیری همکاران این مجموعه، خوشنامی و اعتبار جهاد کشاورزی در میان عموم مردم را به دنبال داشته است.

همچنین ببینید

Mazandaran citrus and kiwi is a brand in Asian countries 310x165 - مرکبات و کیوی مازندران را در کشورهای آسیایی یک برند است

مرکبات و کیوی مازندران را در کشورهای آسیایی یک برند است

پایگاه خبری دنیای برند، حسینی پور مرکبات و کیوی مازندران را در کشورهای آسیایی یک …