WhatsApp Image 2019 09 21 at 14.04.08 660x330 - سامسونگ و کو: برنده نظرسنجی برند برتر

سامسونگ و کو: برنده نظرسنجی برند برتر

برند سامسونگ و کو در نظرسنجی برندهای برتر کشورهای آسیای جنوبی شرکت داشتند. این نظرسنجی به عنوان پیشروترین معیار سنجش گرایش مشتریان نسبت به برندهای این کشورها لحاظ می‌شود.

پایگاه خبری دنیای برند – سامسونگ (Samsung)  و کو (Koo) به طور کلی برندهای مورد علاقه آسیای جنوبی هستند. این دو برند در بیست و یکمین نظرسنجی برندهای برتر Times Top Brand شرکت کردند. سامسونگ و کو به ترتیب جایزه Grand Prix Awards را در بخش‌های کسب‌وکار و مشتری از آن خود کردند. این جوایز در تاریخ ۲۰ سپتامبر طی یک مراسم در ژوهانسبورگ اعلام شدند.

برندهای Nedbank، Vodacom و کوکاکولا از دیگر برندگان جایزه Grand Prix بودند. در بخش مشتری، برند Shoprite اولین برنده از آفریقای جنوبی بود.

این نظرسنجی توسط Kantar به نمایندگی از گروه Tiso Blackstar و Sunday Times انجام شده است. نتایج آن به عنوان معیاری برای سنجش نظر و گرایش مشتریان نسبت به برندهای کشورهای آسیای جنوبی است.

Samu Makhathini مدیر امور مشتریان Kantar است. به گفته وی، برنده شدن سامسونگ و کو نشانگر تغییر سبد کالاهای مصرفی است. همچنین نشان می‌دهد که هر دوی این برندها به شیوه خودشان قادرند برای مشتریان مطرح و مفید باشند. گسترش شبکه‌های دیجیتال فرصت‌های بی‌شماری را برای اقتصاد مستقیم برند ایجاد کرده است. از این طریق آنها می‌توانند همچون برندهای بومی فعالیت کنند و نوآورانه ظاهر شوند. همچنین با ایجاد راه‌های جدید بازاریابی، ارتباطات و رقابت، مسیرهای جدیدی را برای ارزش‌گذاری در اقتصاد مشتری ایجاد نمایند.

سامسونگ رتبه برند برتر را در سه بخش کسب کرد: کالاهای الکترونیکی، تلفن‌های همراه و وسایل آشپزخانه.

کو یکی از برندهایی است که چندین بار جایزه محبوب‌ترین برند Grand Prix را دریافت کرده است. و امسال نیز برای یک بار دیگر، رتبه برتر ۲۰۱۹ را کسب کرد. Coca-Cola و WhatsApp به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

برند کوکاکولا برای سومین سال جاری، جایزه سبز مشتری ( Consumer Green Award) و جایزه سرمایه گذاری اجتماعی مشتری ( Consumer Social Investment Award) را دریافت کرد.

در نظرسنجی Times Top Brand 2019 هشت دسته‌بندی جدید گنجانده شده است. برندگان در رده‌های جدید عبارتند از: Soweto Gold (آبجوی دستی). Telkom LTE (ارائه دهنده فیبر نوری FTTH)؛ Ricoffy  (نوشیدنی‌های گرم)؛ Handy Andy0 (نظافت خانه)؛ Sunlight (خدمات لباسشویی)؛ Capitec (بانکداری آنلاین)؛ DStv Now (سرویس ستر پولی) و WhatsApp (شبکه اجتماعی).

منبع: businesslive

 کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب پایگاه خبری دنیای برند تنها با ذکر منبع امکان پذیر است.

همچنین ببینید

گوگل

موافقت گوگل برای حفظ اخبار در نتایج جستجوی اینترنتی/ کانادا

پایگاه خبری دنیای برند، دولت کانادا و گوگل به توافقی برای حفظ اخبار در نتایج …