رویداد استارتاپ ویکند باقلوا و شیرینی سنتی در قزوین

رویداد استارتاپ ویکند باقلوا و شیرینی در قزوین با هدف برند کردن محصولات شیرینی سنتی قزوین

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین:
رویداد استارتاپ ویکند باقلوا و شیرینی سنتی در قزوین برگزار شد

قزوین- معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین از برگزاری رویداد استارتاپ ویکند باقلوا و شیرینی سنتی در قزوین خبر داد.

شهریار کشاورز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: پیش رویداد استارتاپ ویکند باقلوا و شیرینی سنتی برای اولین بار در استان و سطح ملی با همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان قزوین و شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین برگزار شد.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین با اشاره به دلایل انتخاب و اهداف خوشه شیرینی سنتی اظهار داشت: وجود زیرساخت های مناسب اجتماعی و انسانی موجود در استان قزوین در زمینه تولید شیرینی سنتی و شروع فعالیت خوشه شیرینی سنتی نوید بخش رفع موانع موجود و تبدیل شیرینی سنتی قزوین به یک برند منطقه ای خواهد بود.

وی هدف از برگزاری رویداد استارتاپ ویکند شیرینی سنتی استان را شناسایی پتانسیل های شیرینی سنتی قزوین به مشتریان در سطح ملی و بین المللی و برند کردن محصولات شیرینی سنتی قزوین با تولید انبوع در سطح کشور برشمرد.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان ازبرگزاری این رویداد مهم تا پایان سالجاری در قزوین خبر داد.

کشاورز تصریح کرد: در حال حاضر قرارداد توسعه خوشه شیرینی سنتی با عاملیت توسعه منعقد شده است و این استان با داشتن پیشنه در تولید شیرینی سنتی و تنوع آن می تواند به قطب تولید شیرینی سالم در کشور مبدل شود.

شیرینی سنتی در قزوین دارای قدمتی دویست ساله است و بیش از ۱۲ نوع شیرینی سنتی در استان وجود دارد گه با توسعه این خوشه می توانیم با صنعتی کردن شیرینی با همان کیفیت شیرینی سنتی درسطح ملی و بین المللی در امر صادرات جایگاهی کسب کرد.

منبع: http://bit.ly/2DFO7KB

همچنین ببینید

سوپراپ تپسی

تپسی در مسیر جدید/ سوپراپ تپسی

تپسی دیگر فقط تاکسی اینترنتی نیست، از فردا (یک مرداد ۱۴۰۳) با راه‌اندازی سرویس‌های «تپسی‌فود» و سوپرمارکت، فعالیتش را در جایگاه سوپراپ شروع می‌کند.