62843850 660x330 - رونمایی از ۹ محصول فناورانه در یازدهمین نمایشگاه «ایران‌ساخت»

رونمایی از ۹ محصول فناورانه در یازدهمین نمایشگاه «ایران‌ساخت»

در یازدهمین دوره نمایشگاه تجهیزات، مواد آزمایشگاهی و تست و آزمون پیشرفته ایران ساخت که از فردا ۱۲ دی ماه به مدت چهار روز برگزار می‌شود، از ۹ محصول فناورانه تست و آزمون جدید و ساخت بار اول هم رونمایی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند، نمایشگاه تجهیزات، مواد آزمایشگاهی و تست و آزمون پیشرفته ایران ساخت که به همت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری از سال ۱۳۹۲ تاکنون برگزار شده، زمینه را برای ایجاد و پایداری‌سازی اشتغال قریب به هفت هزار و ۲۰۰ نفر که عمده آن‌ها افراد تحصیل‌کرده هستند، فراهم آورده است.

در این رویداد فناورانه، ۳۳۰ شرکت ایرانی بیش از ۱۰هزار و ۵۰۰ مدل محصول تولیدی خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌دهند. این محصولات که در سطوح مختلف فناورانه دسته‌بندی شده‌اند، نیازهای صنعت، تحقیقات، پژوهش و فناوری کشور را تامین‌ می‌کنند.

در این نمایشگاه همچنین محصولات و خدمات متنوعی از حوزه‌های گوناگون اعم از نفت، گاز و پتروشیمی، برق، الکترونیک، نرم‌افزار و شبیه‌ساز، عمران و ساختمان، مکانیک، شیمی و متالورژی، کشاورزی و محیط‌زیست، فیزیک پایه، تجهیزات عمومی آزمایشگاهی، تجهیزات و ماشین‌آلات در حوزه فناوری‌های راهبردی ارائه خواهد شد و حوزه‌های مهندسی پزشکی و زیست مواد، مواد آزمایشگاه، تجهیزات آموزشی با فناوری مناسب، تجهیزات حوزه تست و آزمون صنعتی و ارائه‌کنندگان خدمات کالیبراسیون از دیگر موضوعات عرضه محصولات در این دوره از نمایشگاه به شمار می‌روند.

به نقل از معاونت علمی ریاست‌جمهوری، یازدهمین دوره نمایشگاه تجهیزات، مواد آزمایشگاهی و تست و آزمون پیشرفته ایران ساخت از فردا ۱۲ تا ۱۵ دی ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، میزبان شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور، دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی و هیات‌هایی از کشورهای خارجی خواهد بود و طی چهار روز ۳۳۰ شرکت محصولات و توانمندی‌های خود را در موضوعات مختلف آزمایشگاهی، به نمایش می‌گذارند.

پایان


منبع

همچنین ببینید

61904658 310x165 - طراحی، پیاده‌سازی و توسعه همرسان آموزشی

طراحی، پیاده‌سازی و توسعه همرسان آموزشی

فراخوان همرسان آموزش به همت ستاد توسعه فناوری‌های فرهنگی و نرم معاونت علمی، فناوری و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *