دو برند ملی در لوازم خانگی

دو برند ملی در لوازم خانگی

مدیرکل دفتر صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صمت از جایگزینی دو برند ایرانی به جای برندهای کره‌ای توسط تولیدکنندگان ایرانی خبرداد.

پایگاه خبری دنیای برند، عباس هاشمی در خصوص ورود دو برند جدید به بازار لوازم خانگی، گفت: با توجه به افزایش دامنه تحریم‌ها که منجر به تعلیق همکاری دو شرکت کره‌ای با طرف‌های ایرانی برای تامین قطعات و مواد اولیه شد، تولیدکنندگان ایرانی در جهت ادامه تولید خود منابع جدید را پیش‌بینی کردند.

وی با اشاره به سیاست وزارت صمت در حمایت از تولید داخل گفت: طرف‌های ایرانی دو شرکت کره‌ای با استفاده از توان و پتانسیل داخلی کشور توانستند در جهت بومی‌سازی صنعت لوازم خانگی قدم بردارند و با تامین قطعات مورد نیاز و با جایگزین کردن محصولات ایرانی به جای محصولات کره‌ای برند ملی را تولید و آن را تقویت کنند. هاشمی ادامه داد: با سرمایه‌گذاری‌های زیادی که در این زمینه انجام شده است،به زودی شاهد حضور برندهای جدید در سطح گسترده در کشور خواهیم بود که بخش قابل توجهی از نیاز بازار را پوشش خواهد داد.

بر اساس این گزارش، مدیرکل دفتر صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صمت تاکید کرد: در حال حاضر تولیدات دو شرکت آغاز شده است همچنین تلویزیون‌های تولید شده این برندها نیز تا پایان ماه و دیگر تولیدات لوازم خانگی آنها تا اوایل سال ۹۹ وارد بازار می‌شود.

منبع: رجانیوز

همچنین ببینید

آخرین وضعیت پروژه برند گردشگری اصفهان

آخرین وضعیت پروژه برند گردشگری اصفهان

پایگاه خبری دنیای برند، پروژه برند گردشگری اصفهان با شیوع ویروس کرونا بخش زیادی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *