دفتر استانی کمیسیون ملی یونسکو

راه اندازی دفتر استانی کمیسیون ملی یونسکو ، با توجه به برندهای استان یزد

محمدعلی طالبی ظهر امروز در مراسم افتتاح نخستین دفتر استانی کمیسیون ملی یونسکو در ایران با اشاره به ظرفیت های گسترده ای که در یزد وجود دارد، اظهار داشت: با توجه به این ظرفیت ها و برندهایی که استان یزد موفق به کسب آن شده، دفتر استانی کمیسیون ملی یونسکو راه اندازی شده است.

طالبی عنوان کرد: گستره فعالیت های این دفتر استانی است بنابراین از تمام شهرها و شهرستانهای استان انتظار همکاری و تعامل برای تحقق اهداف این دفتر وجود دارد.

استاندار یزد بیان کرد: این انتظار وجود دارد که تمام فرمانداران و شهرداران از تمام مناطق استان با این دفتر همکاری لازم را داشته باشند و برای اعتلای یزد تلاش کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: از گذشته تاکنون حوزه های عمرانی بیشتر مدنظر شهرداری ها بوده و مباحث اجتماعی کمتر مورد توجه قرار گرفته است اما امروز راه اندازی این دفتر در شهرداری و شورای شهر، اتفاق بزرگی در حوزه اجتماعی شهرداری رقم زده است که امیدواریم فعالیت ها و برنامه های خوبی را نیز به دنبال داشته باشد.

استاندار یزد خاطرنشان کرد: اگر شهرداری ها در حوزه فرهنگی و اجتماعی ورود کنند، اتفاقات بهتری در جامعه رخ خواهد داد و به طور قطع اندکی از بار مسائل در این حوزه کاسته می شود.

وی با تاکید بر اینکه همه باید به دنبال پیشرفت و توسعه همه جانبه استان باشیم و در این مسیر یکدل عمل کنیم، تصریح کرد: باید با انسجام و اتحاد که اصلی ترین نیاز استان است، اهداف در نظر گرفته شده برای توسعه همه جانبه استان را دنبال کنیم.

طالبی در بخش دیگری از سخنان خود درباره پیشنهاد برگزاری کنفرانس جهانی اخلاق آب عنوان کرد: به طور قطع این قبیل کنفرانس ها می تواند برند شهر جهانی یزد را در دنیا ملموس‌تر کند.

منبع: مهر

همچنین ببینید

New Italian electric cars are on the way 310x165 - خودروهای برقی جدید از برند خودروساز ایتالیایی

خودروهای برقی جدید از برند خودروساز ایتالیایی

پایگاه خبری دنیای برند، لانچیا خودروی کوچک یپسیلون جدید را در ماه فوریه در طرح …