جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک، بِرندی شناخته شده‌

جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک، بِرندی شناخته شده‌

نویسنده نمایشنامه “مومو و راز گنج میرمهنا” گفت: برنامه و جشنواره‌های متعددی برای تئاتر کودک برگزار می‌شود، اما جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان یک بِرند شناخته شده‌است.

پایگاه خبری دنیای برند به نقل از ایرنا، عقیل جماعتی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، شناخته شده ترین رویداد کشور است که با حمایت‌های بیشتر باید امکان حضور بیشتر مردم در آن فراهم شود.

نویسنده نمایشنامه”مومو و راز گنج میرمهنا” یکی از برگزیدگان بخش نمایشنامه‌نویسی بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان است.

وی افزود: این نمایشنامه درباره یک نوجوان به نام مومو است که پدرش در زندان به سر می برد و او برای نجات کِشتی پدرش به دنبال گنج میرمهنا می رود.

جماعتی با بیان اینکه مخاطبان “مومو و راز گنج میرمهنا” نوجوانان هستند گفت: تولید اثری هنری برای گروه سنی نوجوان یکی از سخت ترین و پر هزینه ترین بخش‌ها است.

این نویسنده خاطرنشان کرد: نوجوانان در حال گذشتن از دنیای فانتری و رویا گونه کودکی هستند و می خواهند وارد فضای حقیقی و شناخت محیط اجتماعی اطراف خود بشوند.

به گفته وی نمایشنامه “مومو و راز گنج میرمهنا” شناخت و نگهداری از طبیعت و ارزش هایی چون جوانمردی و ایثار را به نوجوانان می‌آموزد.

بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان به دبیری مجید قناد و با شعار “کودک، طبیعت، تئاتر” از ۱۶ آبان آغاز شد و تا بیست و یکم این ماه در همدان ادامه دارد.

۵۳ نمایش ایرانی و خارجی در این رویداد جهانی اجرا شد.

همچنین ببینید

آشنایی با ساندویچ پانل‌ها

آشنایی با ساندویچ پانل‌ها

پایگاه خبری دنیای برند، آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا خرید پانل …