تاکید بر حفظ ارزش برند در نشست مجازی UNWTO

تاکید بر حفظ ارزش برند در نشست مجازی UNWTO

پایگاه خبری دنیای برند، وبینار منطقه آسیا – اقیانوسیه (UNWTO) با محوریت مدیریت صنعت گردشگری در شرایط کرونا و پساکرونا با حضور ۱۱ کشور از جمله ایران برگزار شد.

به نقل از روابط‌عمومی معاونت گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) با توجه به همه‌گیری بی‌سابقه covid- ۱۹ و ضرورت اتخاذ کلیه ابزارهای لازم مدیریتی برای بکارگیری استراتژی موثر ارتباطات بحران برای تسریع در بهبود صنعت گردشگری در سطح جهانی و منطقه‌ای، وبینار منطقه آسیا ـ اقیانوسیه UNWTO را با موضوع «بحران برقراری ارتباط؛ در دوران کرونا و پساکرونا» را برگزار کرد.

این وبینار به میزبانی «مارسلو ریسی»، مدیر ارتباطات سازمان جهانی جهانگردی و «هری هوانگ»، معاون مدیر گروه منطقه‌ای آسیا و اقیانوسیه و نیز با حضور تعدادی از کارشناسان ارشد و معاونان حوزه بازاریابی و تبلیغات گردشگری و دفتر برنامه‌ریزی معاونت گردشگری وزارت، برگزار شد.

در این نشست مجازی به موضوعاتی چون بازنگری در بازار هدف با توجه به تغییرات به وجود آمده در تقاضا و عرضه، تاکید بر حفظ ارزش برند، شناخت دوباره رفتارهایی که در گردشگران پدید آمده است، آموزش کارکنان و دست‌اندرکاران برای ایجاد اطمینان در مخاطب، تعریف محصولات خاص، مطرح شدن بازارهای جدید و احتمالی از جمله افرادی که حس ماجراجویانه زیاد دارند و نوجوانان که احتمال ابتلا به بیماری را کمتر دارند و ریسک پذیرتر هستند، پرداخته شد.

همچنین اطمینان به مسافران در خصوص امنیت مقاصد و راه‌های ارتباطی مثل هواپیما، قطار و غیره نیز بخش تکمیلی وبینار UNWTO، بوده است.

در این وبینار، نمایندگان کشورهای نپال، مالزی، اندونزی، ژاپن، سریلانکا، افعانستان، سنگاپور، کره جنوبی، بنگلادش، فیجی و جمهوری اسلامی ایران حضور داشتند.

همچنین ببینید

انتقاد سازمان غذا و دارو از «اسنپ دکتر»

انتقاد سازمان غذا و دارو از «اسنپ دکتر»

پایگاه خبری دنیای برند، رییس کل سازمان غذا و دارو درباره فروش اینترنتی کالاهای سلامت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *