برندسازی در سی روز

برندسازی در سی روز

نویسنده: سیمون میدلتون 
مترجم: دکتر عظیم فضلی پور
 شابک 
۹۷۸-۶۰۰-۹۷۱۶۵-۱-۷ 

برخی از موضوعات مطرح شده در این کتاب:
کتاب پیش رویتان مقدمه ای است در زمینه معرفی برند سازی، البته به شیوه ای مهیج و موثر و به گونه ای که برای همگان کاربردی باشد. در این کتاب می توانید در بازه زمانی سی روزه،فرایندی را پی بگیرد. با دنبال کردن این برنامه خواهید دید که در پایان، درک شما از برند سازی و چگونگی کارکرد آن دگرگون شده است. شما در طول راه، برندی قدرتمند و پایدار برای کسب و کار یا سازمان شما یا حتی برای خودتان به عنوان شخص خلق خواهید کرد.
به طور خلاصه، از این کتاب می توانید برای انجام این کارها استفاده کنید:
• درباره هنر برند سازی به خودتان درسی سریع بدهید.
• برای کسب و کارتان یا هرکدام از محصولات یا خدمات آن، برند مناسب ایجاد کنید.
• برای سازمانی خیریه یا سازمانی دولتی برند درست کنید.
• برای تیمتان یا واحدتان در سازمانی بزرگ تر، برند ایجاد کنید 
هر فصل مرحله ای کلیدی از فرآیند برند سازی را نمایش می دهد و هر کدام از این مراحل، امکان این را دارد که در یک روز انجام شود و به نتیجه برسد، ولی بعضی از این روزها طولانی تر و پرفشارتر از روزهای دیگر است.اگر می توانید و می خواهید به برنامه تفکر و تمرینی سی روزه متعهد شوید، با دنبال کردن این مراحل این کتاب، برندی مناسب خلق خواهید کرد.این برند قوی تر و موثرتر و پایدارتر از آن چیزی خواهد بود که امید داشتید به صورت تصادفی به آن دست پیدا کنید.

حوه ارسال کتاب برای اقصی نقاط ایران از طریق پست انجام می گیرید. هزینه ارسال توسط پست برای خریداران رایگان می باشد، در صورت درخواست از طریق پیک در تهران هزینه به عهده خریدار میباشد. 

 

 

همچنین ببینید

کتاب نوسازی برند

نوسازی برند

نویسنده: لری‌لایت و جون‌کیدون مترجم: دکتر عظیم فضلی پور هدف این کتاب به اشتراک گذاشتن …