برند اکشن حامی نائب قهرمان والیبال جوانان کشور

برند اکشن حامی نائب قهرمان والیبال جوانان کشور

برند اکشن یکی از اهداف خود را حمایت از مسابقات ورزشی و پر هیجان جامعه جوان کشور قرار داده است.


پایگاه خبری دنیای برند به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب مسابقات والیبال دسته یک جوانان کشور به میزبانی شهرستان سراب از مورخه ۱۹/۰۵/۹۸ با حضور ۱۰ تیم از استان های اصفهان ، خراسان رضوی ، لرستان ، گیلان ، البرز ، مازندران ، تهران ، توابع تهران ، آذربایجان غربی ، آذربایجان شرقی برگزار شد.

این مسابقات در دو گروه ۵ تیمی که در گروه الف: تیم های آذربایجان شرقی، تهران ، توابع تهران ، آذربایجان غربی و اصفهان و درگروه ب: تیم های گلستان، خراسان رضوی، البرز، لرستان و مازندران با یکدیگر هم گروه شدند. که در آخر تیم های لرستان و اصفهان به دسته دوم سقوط کردند و تیم های مازندران ، تهران ، البرز و آذربایجان غربی به مرحله بعدی رقابت ها صعود کردند.

در مرحله نیمه نهایی رقابت های والیبال دسته یک جوانان کشور در شهرستان سراب چهار تیم تهران ، البرز ، مازندران و آذربایجان غربی به رقابت با یکدیگر پرداختند که در پایان تیم مازندران به مقام اول ، تیم البرز مقام دوم و تیم آذربایجان غربی مقام سوم مسابقات را کسب کردند.

برند اکشن حامی نائب قهرمان والیبال جوانان کشور

مراسم اختتامیه مسابقات والیبال دسته یک جوانان کشور روز جمعه با حضور مسئولین استانی و شهرستان سراب در محل سالن سه هزار نفری علامه امینی سراب برگزار و کاپ و مدال تیم های برتر توسط مسئولین اهدا شد .

تیم والیبال جوانان استان البرز با حمایت برند اکشن ، به عنوان نائب قهرمان این مسابقات دست یافت.

این مسابقات به میزبانی هئیت والیبال سراب، به مدت ۷ روز، در سالن سه هزار نفری علامه امینی این شهرستان برگزار شد.

در این دوره از مسابقات ۱۷۰ ورزشکار و مربی حضور داشتند.

اکشن یعنی انرژی! یعنی تحرک! یعنی هیجان! ، برند اکشن با توجه به تنوع محصولات تولیدی، که بیشتر مورد پسند جامعه جوان کشور میباشد، یکی از اهداف خود را حمایت از مسابقات ورزشی و پرهیجان این قشر از جامعه قرار داده است و تا به حال در برنامه های مختلفی نظیر؛ اولین رویداد بین المللی دوی ماراتن ایران، در جزیره زیبای کیش (اولین دوره مسابقه ماراتن بین المللی خلیج فارس) ، مسابقات دریفت قهرمانی کشور (مسابقات اتومبیل رانی) و انتخابی هندبال نوجوانان استعدادهای برتر پسر استان تهران حضور داشته و نقش مسئولیت اجتماعی خود را در حمایت از برنامه های ورزشی و پرهیجان، مورد علاقه جوانان و نوجوانان جامعه به نمایش گذاشته است.

با توجه به افزایش تنوع در سبد محصولات این برند در سال جاری، از این پس شاهد حمایت ها و حضور بیشتر این برند در بین قشر پرانرژی و دوستدار هیجان ایران عزیز خواهیم بود.

همچنین ببینید

ورود دو برند خارجی لوازم خانگی به کشور شایعه است

ورود دو برند خارجی لوازم خانگی به کشور شایعه است

پایگاه خبری دنیای برند، وزارت صنعت، معدن و تجارت هیچ تصمیمی برای ورود محصولات برند …