596797 620x330 - برندسازی صنایع‌دستی سمنان با نخستین فروشگاه مجازی جامع

برندسازی صنایع‌دستی سمنان با نخستین فروشگاه مجازی جامع

معاونت صنایع‌دستی استان سمنان با راه‌اندازی نخستین و جامع‌ترین فروشگاه مجازی صنایع‌دستی استان به نام «دست آفرین»، بستری برای برندسازی و معرفی هنرمندان و محصولات این استان به سراسر کشور فراهم کرد.

به گزارش دنیای برند به نقل از ایسنا، سمانه سلطانی پور روز دوشنبه ۴ تیرماه ۱۴۰۳ بااعلام این خبر اظهار کرد: هنرمندان صنایع‌دستی استان سمنان می‌توانند برای افزایش فروش و معرفی آثار خود در نخستین و جامع‌ترین فروشگاه مجازی صنایع‌دستی استان سمنان بانام دست آفرین، به ادارات میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در شهرستان‌های استان سمنان مراجعه کنند.
معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان با بیان اینکه این اقدام برای نخستین بار در استان سمنان در حال انجام است، افزود: فروشگاه مجازی صنایع‌دستی دست آفرین، زمینه خرید صنایع‌دستی استان سمنان را برای هم‌وطنان از سراسر کشور به‌صورت متمرکز فراهم می‌کند.
سلطانی پور گفت: از مهم‌ترین اهداف ایجاد این فروشگاه مجازی صنایع‌دستی، بازاریابی، برندسازی، معرفی ظرفیت‌های تولیدی در راستای فروش صنایع‌دستی استان سمنان است.
او افزود: ازجمله مزیت‌های این فروشگاه برای خریداران، دسترسی به تصاویر چندجانبه، وجود شناسنامه محصول و معرفی خالق اثر، ارائه قیمت‌های کارشناسی شده و خرید محصولاتی باکیفیت است که مورد تائید معاونت صنایع‌دستی دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان است.
معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان خاطرنشان کرد: برای سهولت دسترسی و امکان دسترسی سریع گردشگران در استان سمنان به فروشگاه صنایع‌دستی دست آفرین، بخشی اختصاصی در پارکوپلو، نرم‌افزار جامع گردشگری استان سمنان در نظر گرفته‌شده است.

همچنین ببینید

955 962 310x165 - فعالیت فروشنده آنتی‌ویروس کسپرسکی لَبز در آمریکا متوقف می‌شود

فعالیت فروشنده آنتی‌ویروس کسپرسکی لَبز در آمریکا متوقف می‌شود

شرکت سازنده نرم افزار آنتی ویروس روسی «کسپرسکی لَبز» فعالیت خود در آمریکا را از ۲۰ ژوئیه به تدریج خاتمه می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *