صنایع دستی

برندسازی روشی برای توسعه و رونق اقتصادی صنایع دستی

پایگاه خبری دنیای برند به نقل از ایسنا – آذربایجان شرقی معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از برگزاری نشست تخصصی بسته‌بندی و راهکارهای تجاری‌سازی صنایع‌دستی ویژه تولیدکنندگان، صنعتگران و هنرمندان حوزه صنایع‌دستی در تبریز خبر داد.

فرشاد به آفرین در این خصوص گفت: نشست تخصصی بسته‌بندی و راهکارهای تجاری‌سازی در صنایع دستی با هماهنگی و مشارکت معاونت صنایع‌دستی استان روز سه شنبه (۱۴ آبان ماه) جاری ساعت ۹:۳۰ صبح در محل سالن آمفی تئاتر موزه آذربایجان برگزار خواهد شد.

وی افزود: این نشست تخصصی مطابق هماهنگی های به عمل آماده و با همکاری معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، توسط محمد فاریابی، دانشیار دانشکده اقتصاد و مدیریت دانشگاه تبریز تدریس و مطالبی در زمینه راهکارهای موثر در تجاری سازی تولیدات ارائه خواهد شد.

معاون صنایع دستی استان با بیان اینکه صنایع‌دستی به‌ عنوان نمادی از فرهنگ،سنت و هنر استان است و به‌ عنوان نفیس‌ترین و ارزشمندترین تولیدات داخلی و نیز یکی از عوامل مهم توسعه گردشگری و مبادلات فرهنگی نیاز به حرکت به سمت برند سازی و تجاری‌ سازی دارد، اضافه کرد: بسته بندی محصول یکی از راهکارهای مهم در امر تجاری سازی محصول می باشد و این نشست در راستای آشنایی صنعتگران و هنرمندان صنایع دستی با این مفاهیم برای معرفی و عرضه محصول هرچه بیشتر و بهتر، تشکیل می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان، وی در خاتمه گفت: صنعتگران و هنرمندان حوزه صنایع دستی با در نظر گرفتن نیاز و سلیقه مصرف‌ کنندگان محصولات صنایع دستی و برندسازی محصول از این طریق، می توانند در رشد، توسعه و رونق اقتصادی این حوزه نقش بسزایی ایفا کنند.

بیشتر بخوانید:
نبود"برند" در زمینه تولیدات گیاهان دارویی

همچنین ببینید

برند تسلا

برند تسلا حدود یک میلیون خودرو در آمریکا را فراخواند

پایگاه خبری دنیای برند، برند تسلا به دلیل اختلالی در «سیستم معکوس اتوماتیک پنجره» برای …