a5b88eca 3c23 4e9d a991 b96be04f02b4 660x330 - برندسازی در حوزه شهدا و دفاع مقدس مغفول مانده است

برندسازی در حوزه شهدا و دفاع مقدس مغفول مانده است

شیراز- استاندار فارس گفت: در حوزه دفاع مقدس باید برندسازی صورت بگیرد و نباید یکی از شهدای شاخص استان را برند کرده و از سایر سرداران شاخص جنگ غافل شویم.

به گزارش خبرنگار مهر، عنایت الله رحیمی یکشنبه در جلسه حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بیان کرد: ارزش‌ها و فرهنگ‌های خوبی در دفاع مقدس نمود پیدا کرد که این ارزش‌ها باید به نسل‌های بعد منتقل شود.

رحیمی در خصوص ورود آموزش و پرورش به موضوع فرهنگ ایثار و دفاع مقدس نیز اظهار کرد: آموزش و پرورش باید بیش از پیش در حوزه حفظ آثار و نشر ارزش‌ها ورود کنند چون هدف جوانان و نسل‌های آینده انقلاب هستند و می‌توان با استفاده از گروه‌های جوانان نسبت به حفظ و اشائه فرهنگ دفاع مقدس اقدام کنیم.

ارزش های دفاع مقدس

وی تاکید کرد که تنها ٢٨ دستگاه به برنامه‌های دفاع مقدس پاسخ داده‌اند و عنوان کرد: آموزه‌های دینی و ارائه مطالب مطلوب در قالب آثار دفاع مقدس می‌تواند در پیشبرد اهداف جامعه مثمر ثمر باشد و بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس نیز باید با در نظر داشتن این مهم به فکر توسعه فعالیت‌های ترویجی و برندسازی دفاع مقدس باشد.

استاندار فارس در خصوص ترویج فرهنگ دفاع مقدس نیز گفت: برای حفظ ارزش‌ها باید از هنرهایی نظیر سینما، موسیقی و تئاتر استفاده شود و در کنار این موضوعات در زمینه‌های ورزشی نیز مسابقات مختلفی طراحی و برگزار شود.

وی افزود: نگاه مسابقات ورزشی نباید تنها استانی باشند بلکه می‌توان از این مسابقات به عنوان رویدادی ملی یادکرد.

استاندار فارس در خصوص حل مشکل موزه دفاع مقدس نیز بیان کرد: باید اراده قوی اجرایی برای بهره برداری از موزه دفاع مقدس باشد و دستگاه‌های مختلفی به موضوع تعیین مالکیت موزه دفاع مقدس ورود کنند تا این مشکل برطرف شود.

همچنین ببینید

Tractor collection as a national brand 310x165 - مجموعه تراکتورسازی به عنوان یک برند ملی

مجموعه تراکتورسازی به عنوان یک برند ملی

پایگاه خبری دنیای برند، سرکنسول جدید ایران در جمهوری خودمختار نخجوان با اشاره به شرایط …