18936574 935 660x330 - برنامه‌های بین‌المللی «نمایشگاه رسانه‌های ایران» اعلام شد

برنامه‌های بین‌المللی «نمایشگاه رسانه‌های ایران» اعلام شد

به گزارش روابط عمومی معاونت امور رسانه‌ای و تبلیغات، علیرضا شیروی، مدیرکل رسانه‌های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تشریح برنامه‌های بین‌المللی «نمایشگاه رسانه‌های ایران» اعلام کرد، این نمایشگاه پس از وقفه شش سال برگزار می‌شود و قرار است اداره کل رسانه‌های خارجی در حوزه بین‌الملل در چند بخش عمده به‌صورت جدی و با مشارکت و همکاری برخی از دفاتر رسانه‌های خارجی مقیم در کشور و فعالان حوزه فلسطین و مقاومت و دعوت تعدادی از چهره‌های برجسته و شخصیت‌های رسانه‌ای در حوزه بین‌الملل، در آن حضوری پررنگ داشته باشد.

رئیس کمیته بین‌الملل این نمایشگاه با اشاره به عملیات بزرگ طوفان الاقصی توسط رزمندگان حماس، جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان و به‌ویژه اهالی غزه و شهادت اهالی فلسطین و خبرنگارانی از رسانه‌های مختلف توسط این رژیم، تصریح کرد: در این شرایط تصمیم بر آن شد تا در حمایت از ملت مظلوم فلسطین، تلاش کنیم تا صدای ملت فلسطین را به گوش جهانیان برسانیم.

شیروی از برپایی «غرفه غزه» در این نمایشگاه خبر داد و افزود: این نمایشگاه فرصتی فراهم می‌سازد تا رسانه‌های متعهد و فعالان حوزه مقاومت با حضور در نمایشگاه در جهت آگاه­سازی و تبیین جنایات رژیم صهیونیستی بخشی را با عنوان «غرفه غزه» در نمایشگاه راه‌اندازی کنند.

 مدیرکل رسانه‌های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: برگزاری نشست‌های تخصصی و نیز برگزاری نشست‌های عمومی و آموزشی در قالب برپایی غرفه و برگزاری کارگاه از دیگر برنامه‌های بین‌المللی «نمایشگاه رسانه‌های ایران» خواهد بود. بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران، با نام و رویکرد جدید، توسط معاونت امور رسانه‌ای و تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شعار «نجستم همیشه جز از راستی» از ۲۹ بهمن تا دوم اسفند در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

همچنین ببینید

12518698 272 310x165 - «در انتهای گلو» به وجود فضایی پسااستعماری می‌پردازد

«در انتهای گلو» به وجود فضایی پسااستعماری می‌پردازد

کارگردان نمایش «در انتهای گلو» عنوان کرد: این نمایش به شدت روایت محور است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *