WhatsApp Image 2019 06 12 at 11.54.16 660x330 - برخورد با عرضه پوشاک برند قاچاق در اصفهان

برخورد با عرضه پوشاک برند قاچاق در اصفهان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ مدیر نظارت و بازرسی اصناف اصفهان گفت :  در برخورد با عرضه‌کنندگان پوشاک قاچاق، به نوعی از تولید داخل حمایت می‌شود.

محمدی فشارکی با اشاره به پایان مهلت به واحد های تجاری اصفهان مبنی بر جمع آوری پوشاک قاچاق افزود : چنانچه فروشگاه یا واحد صنفی به فروش پوشاک برند خارجی اصرار کند به مراجع قانونی معرفی می شود .
وی افزود: پوشاک خارجی تولید کنندگان ایرانی را به زانو درآورده است و هر روز یکی از این کارگاه ها تعطیل و کارگران آنان بیکار می شوند.

وی گفت : حمایت از پوشاک ایرانی هدف این طرح است و می طلبد مردم هم برای حمایت از آن فقط پوشاک داخل خریداری کنند. 
وی با اشاره به اینکه مدیران ۲۰ مجتمع تجاری فراخوان و درباره توزیع پوشاک قاچاق به آنها تذکر داده شده است، افزود: چنانچه برند های خارجی بخواهند در کشور فعالیت داشته باشند، باید در سامانه ثبت و مجوز داشته باشد.

مدیر نظارت و بازرسی اصناف اصفهان تاکید کرد: به ازای هر مغازه عرضه برند خارجی که جمع شود، یک مغازه تولید داخل در کشور باز خواهد شد که به تولید ملی و اشتغال کمک می کند.

فشارکی با بیان اینکه بازرسان اصناف واحد های تجاری را زیر ذره بین دارند گفت: برآورد ما از قاچاق در حوزه پوشاک، ۲٫۵ میلیارد دلار است و این مقدار یعنی پوشاک قاچاق ما سازماندهی شده است.

همچنین ببینید

New Italian electric cars are on the way 310x165 - خودروهای برقی جدید از برند خودروساز ایتالیایی

خودروهای برقی جدید از برند خودروساز ایتالیایی

پایگاه خبری دنیای برند، لانچیا خودروی کوچک یپسیلون جدید را در ماه فوریه در طرح …