با برند سازی، کرمانشاه را بیشتر معرفی کنیم

با برند سازی، کرمانشاه را بیشتر معرفی کنیم

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: معتقدیم با حمایت از صنایع دستی و برندسازی می‌توان به ایجاد اشتغال و درآمدزایی کمک کرد و همچنین کرمانشاه را به دنیا شناساند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکزکرمانشاه امید قادری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه امروز در مراسم روز جهانی صنایع دستی گفت: صنعتگران صنایع دستی در استان صنایع بزرگی خلق کرده‌اند که به خوبی معرفی نشده و ما تلاش می‌کنیم صنایع دستی استان با اطلاع رسانی و تبلیغات خوب در سطح ملی و بین المللی مطرح شود.

وی یکی از نیاز‌های فعلی حوزه صنایع دستی را کمک به فروش محصولات تولیدی دانست و گفت: پیوند صنایع دستی با بازار و تجاری سازی محصولات در دستور کار این اداره کل است.

قادری با بیان اینکه تاکنون سه بازارچه صنایع دستی در روانسر، اسلام آباد غرب و صحنه ایجاد شده است، گفت: برای هر بازارچه یک میلیارد تومان هزینه شده و راه اندازی بازارچه در سایر شهرستان‌ها نیز در دستور کار است.

قادری همچنین یکی از برنامه‌های این اداره کل را حمایت از تشکل‌های صنایع دستی و ایجاد اتاق فکر با حضور پیشکسوتان و صاحب نظران این عرصه اعلام کرد.
در این مراسم ۳۲ تن از پیشکسوتان و هنرمندان صنایع دستی استان کرمانشاه با اهدای لوح تجلیل شدند.

همچنین ببینید

آمریکا با ادغام انویدیا و ARM مخالفت کرد

آمریکا با ادغام انویدیا و ARM مخالفت کرد

پایگاه خبری دنیای برند، کمیسیون فدرال تجارت آمریکا روز گذشته شکایتی ثبت کرد تا از …