محصولات کشاورزی گیلان -برند

باید با برند سازی محصولات گیلان صادرات را افزایش دهیم

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گیلان؛ نماینده ولی فقیه در گیلان امروز در دیدار رئیس و جمعی از کارکنان جهاد کشاورزی گیلان که به مناسبت سالروز تشکیل جهاد کشاورزی به فرمان امام خمینی رحمه الله علیه در سال۵۸ برگزار شد گفت:سازمان جهاد کشاورزی باید در عرصه های کارآفرینی با جدیت بیشتر ورود کند.

آیت الله فلاحتی با اشاره به کارکردهای جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس و فعالیت های سازمان جهاد کشاورزی در خودکفایی محصولات در کشور گفت افزود: کارکنان جهاد کشاورزی باید در مسائل مهندسی تولید آگاهی داشته باشند و جذب و استفاده از جوانان نوآور را در اولویت کاری خود قرار دهند.

وی بر ضرورت بکارگیری افراد با روحیه جهادی، خلاق و مردم شناس تاکید کرد و گفت: گیلان دارای ظرفیت های فراوانی در عرصه های طبیعی و کشاورزی است که باید در سال رونق تولید به آن توجه جدی شود.

امام جمعه رشت بازار آسیای میانه و اروپای شرقی را فرصتی مغتنم برای فروش تولیدات کشاورزی گیلان دانست و تصریح کرد : باید با برند سازی محصولات گیلان صادرات را افزایش دهیم.

علی درجانی رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان نیز با ارائه گزارشی از اولویت های وزارت جهاد کشاورزی در رونق تولید ملی گفت: ارائه تسهیلات به کشاورزان و توسعه کشاوری ماشینی از اولویت های این وزارتخانه در گیلان است.

همچنین ببینید

برند بوئینگ

بدقولی دیگری از برند بوئینگ

پایگاه خبری دنیای برند، برند بوئینگ ماموریت فضانورد استارلاینر را به تعویق انداخت. به نقل …